Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdrágább ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdrágább ajándék amivel meglepted az aktuális partneredet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Repülőjegy, hozzám.
2015. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
a péniszem
2015. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
utolsó: elég spúr vagy
2015. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: csak egy van belőle a világon, szerinted mennyit ér nekem?
2015. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még nem volt aktuális partnerem 38F.
2015. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Magammal,én voltam a legdrágább neki.

Amúgy egy nyaklánc:)

2015. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
telefon
2015. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem leptem még meg drága ajándékkal a párom, és engem sem leptek meg. Nem az áll mögötte, hogy nem telik rá, vagy spúr vagyok és a párjaim sem voltak azok, inkább az, hogy az ajándékozás a gesztusról szól, arról, hogy valami jó ötletet kitalálsz, valami kedveset, nem pedig a nagy összegről.


Szerintem maximum 20 ezer lehetett a legdrágább ajándék (most nem számolva olyanokat, amikor mondjuk elvittem vacsorázni, és több volt a számla kettőnkre, vagy hasonlók).

2015. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pár napos wellness. :)

Csak egyszer volt ilyen, máskor ennek az árát meg sem közelítő ajándékok voltak.

L20

2015. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami erintokepernyos GPS ami baromi vekony, bluetooth meg minden meg tud egy csomo dolgot kicsit tobb mint 100 ezer forint volt de nagyon orult neki:-))))


De a legdragabb ajandek az egy Tweed zako volt amit az apukamnak vettem, atvaltva kb 250-300 ezer forint.


Nem az a lenyeg, hogy mit adunk hanem az a boldogsag az arcukon amikor latni h orulnek annak amit kaptak...az megfizethetelen es minden penzt meger:-)Anyunak is most veszek ajandekot meg nem tudja, es mar most sajnalom h nem latom az arcat amikor kinyitja....Imadok adni azoknak akiket szeretek. A ferjemnek is mindig veszek valamit es jo latni h orul, de valojaban o annak a GPS-nek orult a legjobban:-)))

2015. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!