Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem lennetek feltekenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lennetek feltekenyek ebben a szituacioban? Egyaltalan miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Osszejottunk par honapja, de nem ertem a viselkedeset.

Egy nap egyutt voltunk setaltunk, majd csorog a telefonja es kiboki, hogy van 3 lany, akit el kell vigyen aznap este valami buliba, de nem lesz sokaig. En meg inkabb azt mondtam, hogy jo, en akkor megyek haza, szia.

Ra par hetre kimegy az erdohoz 1 orara, azert, hogy tanitson par lanyt vezetni, mert megkertek ra.

Elhiszem, hogy joszivu, de nem gondol arra, hogy hey, nekem baratnom van, vajon mit szol o hozza?

Amugy 33 eves, en 21 vagyok.


2015. máj. 14. 08:34
1 2
 11/14 csio ***** válasza:
33 éves pasi?? Hát, agyban tuti nem annyi.Egy 33 éves ember már férfi kell, hogy legyen, más ilyen idős korban már felelősségteljes család fenntartó. Ne haragudj, nem a személyed ellen szól, de már az is sokat elárul, hogy 21 éves barátnője van..
2015. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj, nem a személyed ellen szól, de már az is sokat elárul, hogy 21 éves barátnője van.." Pedig ez elegge a szemelyem ellen szol.

Nem hinnem, hogy a mai vilagban problema lenne a korkulonbseg, foleg, ha a 2 fel megerti egymast.

Amikor elkezdtunk jarni, gondoltam magamban, csak idosebb, csak nem csinalja azt, amit a sok velem egykoru fiu. De tevedtem. Ez is azt bizonyitja, hogy a kor csak egy szam.

2015. máj. 14. 12:35
 13/14 anonim ***** válasza:

"Nem hinnem, hogy a mai vilagban problema lenne a korkulonbseg, foleg, ha a 2 fel megerti egymast."

Ez így van. De nálatok ez a helyzet nem áll fent. A történeted tipikusan az az eset, amikor az idősebb ha pi felszed egy fiatalabb pipit. Ha megértenétek egymást, már rég leesett volna a helyzet. 22 éves srácként valahogy fontosabb a barátnőm, mint az, hogy alig ismert csajokat tanítsak "kocsikázni"...

Lehet, hogy most ezt úgy érzed, hogy a személyed ellen szól, de ezek a tények. Abból nem esik le a dolog, ha azt írjuk, hogy majd megváltozik és hasonló mesebeli dolgok...

2015. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem számít a korkülönbség persze de itt leírtak alapján ő a fiatal csajokra megy rá és szeretné őket... Így talán érthető.
2015. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!