Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem lennetek feltekenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lennetek feltekenyek ebben a szituacioban? Egyaltalan miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Osszejottunk par honapja, de nem ertem a viselkedeset.

Egy nap egyutt voltunk setaltunk, majd csorog a telefonja es kiboki, hogy van 3 lany, akit el kell vigyen aznap este valami buliba, de nem lesz sokaig. En meg inkabb azt mondtam, hogy jo, en akkor megyek haza, szia.

Ra par hetre kimegy az erdohoz 1 orara, azert, hogy tanitson par lanyt vezetni, mert megkertek ra.

Elhiszem, hogy joszivu, de nem gondol arra, hogy hey, nekem baratnom van, vajon mit szol o hozza?

Amugy 33 eves, en 21 vagyok.


2015. máj. 14. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha kell én is tanítom őket, hol lehet megismern ezeket a lyányokat? :D
2015. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Iratkozzon be egy soforiskolaba vagy tanitsa vezetni az apja. Mifele dolog ez mar. Szolnak neki es ugrik...
2015. máj. 14. 08:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezeleg erdekes o.O ezek a lanyok hany evesek?es honnan ismeri oket hogy igy ugrik minden kerdesukre?
2015. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Olyan 18 evesek. A plane az, hogy nem tul regrol ismeri oket, abba a barba jarnak, ahova o.

De nem is ez a lenyeg,hanem az, hogy miert csinalja ezt?

2015. máj. 14. 08:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális, ne haragudj. Beszéld át vele.
2015. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Beszeltem vele errol, de azt valaszolta,hogy megkertek ra, hogy mondjon nemet.

Vilag eleteben ilyen volt, ha a lanyok szivessegre kertek, megtette. Talan azert van az, hogy mai napig a csajok kedvence.

2015. máj. 14. 08:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Irigylem a csákót. Én is tanítgatnék 18 éves lányokat szívesen! :D
2015. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pasik kéréseit is teljesíti?

Szerintem abba reménykedik hogy szex lesz velük (bocs)

2015. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez hulyeseg...te is lany vagy akkor ate kereseid is teljesiteni kellene foleg ugy hogy a baratnoje vagy..tehat ez csak egy kifogas es tenyleg valamit akar azoktol a lanyoktol :/
2015. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem szerelmes beléd, mert akkor nem ugrana más lányoknak. Sajna, ez van, a lovagiasságnak is vannak határai.
2015. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!