Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, van, akit nem sokkol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van, akit nem sokkol, ha egy lány 100 kg fölött van?

Figyelt kérdés

Sajnos én ilyen vagyok.

23/L


2015. máj. 10. 00:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Engem izgat, ha szeretnél, megismerkedhetünk... :)


21/F

2015. máj. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
sokolt !
2015. máj. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es.

Én nem kezdek el veled veszekedni,hogy mi férfias és mi nem az.

Nem tudom hogy lány vagy-e vagy fiu.

Én egy 50 kg-os fickót nem tartok férfiasnak,és azokat a metroszexuális izomagyú vadbarmokat sem tartom annak.Te viszont ,igen.Pont.Itt a vége.Nem vagyunk egyformák hála a jó Istennek.

2015. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a kérdést, vannak a kövér-fétises elkeseredett, mosolygós fejekkel bombázó fiúcskák, vannak a kövér nők, akik védik a kérdezőt, meg vannak a hajnalban gép előtt ülő, beszólogatós személyek.
2015. máj. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
DÖMPER!!!
2015. máj. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

24. Gratulálok a kimerítő leírásodhoz, én most ezennel neked szólogattam be?

A kérdezőnek nem szólogatok be, csak tényként leírom, hogy ez egészségtelen, és ugyan tényleg vannak teltebb testalkatú emberek, de ha tesz valamit az érdekében, valahol egészséges határok között tarthatná a testsúlyát. Nyilván így is lehet még valaki bizonyos mértékig kövér, teltkarcsú, de nem ennyire.

2015. máj. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fiúk, ők azok akik szintén túlsúlyban szenvednek.
2015. máj. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
26. ne hisztizz
2015. máj. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28. Ez most hogy jön ide? Olvastad egyáltalán a válaszomat? Nem hiszem, egyébként is a kérdezőnek írtam, az pedig korrekt volt és nem volt benne kötözködés. Te akarsz csak rávenni, hogy kötözködjek veled.
2015. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Engem nem sokkol igazából és szeretem a teltebb lányokat :)
2022. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!