Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüli srácok! Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli srácok! Eddig hány lány volt a maximum, amennyivel egyszerre jártatok?

Figyelt kérdés

Az ismerkedős szakaszban én is sok sráccal beszélgetek, flörtölök, de amikor az egyikkel elkezdek randizni, akkor a többit hagyni szoktam és kikötök annál az egynél.

Most van egy srác. Lassan fél éve együtt vagyunk. Eddig semmi okot nem adott a féltékenységre, többek között ettől volt tökéletes a kapcsolat. Viszont az utóbbi időben folyamatosan jönnek a jelek, hogy nem én vagyok az egyetlene. Ha jól sejtem hárman vagyunk neki egyszerre.

(Most ezt a mesét adta be: megy az egyik barátjához, áthívta őt. Előtte bement a szupermarketbe. Utána kérte, hogy hívjam fel. Megkérdeztem hányan vannak. Azt mondta 7-en. Erre mit hallok, csak egy női hangot a háttérben. Azt mondta tanulni fognak. Ezt mind este 11-kor. Menjen, találkozzon a barátaival, sosem tiltottam, de ez szerintem több, mint gyanús!)

Szóval, hány lány volt eddig a maximum, amennyivel egyszerre voltatok (több hónapon keresztül)?



2015. ápr. 9. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Eggyel se.

Remek...:/

2015. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Max 1,már ismerkedés alatt is.

Sok lehetőséget buktam már el így,igen,de ez van,akkor se stílusom egyszerre több vasat tartani a tűzbe.

2015. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1
2015. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre egy, ha lenne lehetőségem sem kéne több.
2015. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedés alatt eddig 4 volt a max. amint valamelyik elmélyült hanyagoltam a többit. Kapcsolat alatt csak egy jöhet szóba, a párom.
2015. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1, az is csoda, hogy összejött xd
2015. ápr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

halaszni se egy hallra kell 1x re.

nekem mindig volt vagy 3 akinel probalkoztam.

nem vegtelen az idom.

persze ha az egyik latszik hogy horogra akadt akkor a tobbit elkezdem hanyagolni. es csak azzal foglalkozok.

ha pedig meg van akkor a tobbit hagyom. vegleg :)

2015. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!