Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy én már nem leszek se gazdag, se híres, se szép?

Figyelt kérdés

Jelenleg már ott tartok, hogy szeretnék egy egyszobás lakást, egy hétköznapi állást, lehetőleg emberek közt (pincérnő, árufeltöltő, bolti eladó), egy macskát, meg sokat aludni.


22N


2015. máj. 9. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valtsd valora ezeket. Nem kell mindenkinek hiresnek lenni sokszor az egyszeru emberek a legboldogabbak. Allits magad ele elerheto celokat es lassacsnak valositsd meg oket.

18/L

2015. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek nagy igényeid,nem vagy túl törekvő.Ilyen is van.Ha te így érzed jól magad,akkor éld így az életed.
2015. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szükséges a boldogsághoz gazdagnak, híresnek és szépnek lenni sem. Macska viszont feltétlenül szükséges hozzá! :)
2015. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mi a probléma? Mindenki vágyik a csillogásra, a hírnévre...de őszintén, ez adja az élet értéket?

Vagy ha örülünk a hétköznapok csodájának is, főleg ha ez megértő partnerrel együtt éljük át?

Szerintem az utóbbi jobban megéri.

2015. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leírtad, elfogadtad. 22 évesen már amugyse lehetne belőled semmi, tanulnod se kell, jó a minimál bér. Ugye?
2015. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tanultam eddig is, meg fogok is, na nem mintha a tanulás és az igyekezet garancia lenne mindenre.
2015. máj. 9. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

És??? Mi a gond?? Nem értelek.


a szépség többnyire velünk születik (ha elhízik az ember az már más kérdés)

2015. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!