Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lányként elkövettem ezt a súlyos hibát?

Figyelt kérdés
Érdeklődött irántam egy srác, én pedig egy idő után szerelmet vallottam neki. Eldobva mimden értékemet. Azóta nem vagyok neki érdekes. Csak hülyéskedett, vagy tényleg ekkora szánalmas vétek volt ez a részemről? Hogyan szerezhetem vissza a "tekintélyem"?
2015. máj. 7. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha kigunyol erte amiert te azt hitted tobbet ersz szamara es megszeretted allj nyugodtan ele ugy hogy jo sokan halljak es mondj ennyit: Ennel tobbre tartottalak. Forditst neki hstat es buszken setalj el onnan ha legkozelebb kigunyol meg vagd jol orrba hogy megtanulja hol a helye az ilyennek.

18/L

2015. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott a pont.
2015. máj. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod még jobban nevetség tárgyvá tenni megad meg ne csináld az első hozzászóló ötletét.

Szerintem a tekintélyed csak úgy szerezheted vissza, ha úgy tekintesz rá, mint az előtt. Úgy kell viselkedni vele, mint egy idegennel, kedvesen azért, de határozottan távolságtartóan. Így megint elérhetetlenné válsz számára, ezért, ha még tényleg érdekled el kezd teperni, de akkor várd meg még ő vall szerelemet neked. :)

2015. máj. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!