Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gonosz lenne tolem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gonosz lenne tolem?

Figyelt kérdés
Ma talalkozok egy sraccal, akivel meg regebben voltam egyutt gumi nelkul (o azt mondta meg azelott kivette hogy elment volna). Na nem ez a lenyeg, hanem most az nagyon gonosz, ha kozlom vele poenbol, hogy terhes vagyok? (Azota van baratnoje is)

2015. máj. 1. 10:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ne is vitatkozz, úgysem "nyerhetsz".
2015. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Minek veszi le valaki a végén a gumit? :D Pont a végén? Akkor már minek volt rajta? Mellesleg az ugyanúgy igaz utána is, hogy kettőn áll a vásár. Nem hiszem, hogy titokban lekapta szex közben.
2015. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Rohadtul nem voltatok ott, es nem vagjatok a helyzetet, de amugy en akkor tenyleg nem figyeltem, mikor levette, mert telefonaltam.

De amugy ne problemazzatok mar ennyit, csak ezzel azt akarom neki megmutatni, hogy lehetnek terhes is, de szerencsere nem vagyok.

(Nem honapokig akarom jatszani, vagy ilyesmi, csak erdekel a reakcioja.)

2015. máj. 3. 10:10
 14/23 anonim ***** válasza:
Telefonáltál? :D Amúgy a srác mindenképp hülye, hogy félúton leveszi, ahogy már írtam, de elképzelni se tudtam, hogy nem veszed ezt észre :P Persze ha telefonáltál, érthető...
2015. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kit hívtál fel? Az ex barátodat, hogy meghalja a sikoltozásodat és így büntesd amiért szemét volt veled. :-)

Vagy a barátnődet, hogy megoszd vele milyen király az új pasid. XD

2015. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"telefonáltam" :D



wazz, én meg már majdnem bevettem, hogy nem is kamu.... :D

2015. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Esku telefonaltam:D

Anyamnak nem merem nem felvenni, ha nem o lett volna, akkor nem vettem volna fel...

2015. máj. 3. 17:25
 18/23 anonim ***** válasza:
"Anya, ne most! Épp dugok egy sráccal, és remélem, nem veszi le a gumit, mialatt beszélünk."
2015. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Így már kerek a történet. Szopasd csak meg a gyereket. :-)
2015. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Most nem tudom, hogy komolyan, mondtad-e utolso, de amugy igyis ugyis beadom neki, hogy terhes vagyok, mert rajottem, hogy nem igazan erdekel a negativ kritikatok.:)
2015. máj. 3. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!