Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen egy jó/helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen egy jó/helyes pasi megjelenése? Milyen a kisugárzása?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 21:03
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Neked ennyit számít hogy milyen ruhában van valaki?Én tudok illedelmesen és úriemberként viselkedni farmerban is.
2010. ápr. 9. 19:12
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy valaki farmerban nem lehet kedves, rendes illedelmes. Csak azt, hogy ha valaki csak azért változik meg külsőleg (és valószínűleg) belsőleg (is), hogy másnak lássák, olyan legyen, ami egyes nőknek tetszik, másoknak pedig nem, akkor az illető kivetkőzik önmagából.


Az ember mindig tud változtatni az ízlésén, csiszolni a modorán, de nem kell kifordulnia önmagából.


Te azt kérdezted, milyen (szerintem) a helyes pasi megjelenése. Nekem az elegáns jön be, de nyilván, farmerben is lehet valaki jól öltözött, jó megjelenésű.

A megjelenés és az ember értékrendje is változik korosztályonként. Mást szeret viselni egy tini és mást egy 30-as. A fontossági sorrendek is mások.(pl: tiniknél: barátok, divat, bulizás, sokadik helyen a szülők véleménye és a tanulás /tisztelet a kivételnek/, egy 25-fölötti már inkább: karrier, család, biztos egzisztencia, aktív kikapcsolódás stb.)


Nálam a kisugárzáshoz a megjelenés is hozzá tartozik. Hiszen ha meglátsz valakit az utcán, végig nézed, pozitív vagy negatív kritikát alkotsz magadban (tetszik - nem tetszik, szimpatikus - unszimpatikus, vidám-szomorú stb.)

Szerintem ezzel a férfiak is így vannak. Biztos nekik is vannak olyan nők, akik után utána fordulnak, s vannak olyanok, akiken keresztül néznek. (mindkettőnek oka van)


Öltözz úgy, hogy mielőtt elmész otthonról, s belenézel a tükörbe tetsszen amit ott látsz. Ha neked tetszik, ha azt tudod mondani, hogy ez én vagyok, akkor másoknak is tetszeni fog. Mert az a te egyéniségedből egy darab.

2010. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!