Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen egy jó/helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen egy jó/helyes pasi megjelenése? Milyen a kisugárzása?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 21:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egy 2 méteres mindig betalál ha kérdést teszek fel:D
2010. febr. 20. 22:29
 12/22 anonim ***** válasza:
Sorry.:D
2010. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy hitesd el a csajjal, hogy ő a világ közepe, bár ez sem jön be minden sajnál, mert valaki pont azután fut, aki le sem szarja. ilyenek vagyunk :D de mindenki más, teljesen más igényekkel
2010. febr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
csajnál*
2010. febr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé álszentnek tűntök hogy mindig azt mondjátok a belső számít, pedig mióta konditerembe járok és megizmosodtam, szép hasizmaim vannak jobban felfigyelnek rám a lányok a strandon pl. és az izmok miatt nem lettem értékesebb ember.
2010. febr. 21. 01:38
 16/22 anonim ***** válasza:

szerintem ennek az az oka, hogy mióta izmosabb lettél, jobban tetszel magadnak, magabiztos vagy és a külvilágnak azt mutatod: én vagyok A pasi. a csajoknak ez bejön, de ez fordítva is igaz. csináltak egyszer olyan "kísérletet" egyetemisták, h baráti társaságba elhívtak egy kis visszahúzódó félénk csajszit aki azt hitte magáról nem kell senkinek. egy ideig még feszélyezve érezte magát, aztán mikor látta, h a többiek érdeklődnek iránta, érdekesnek tartják, és a csajokkal elmentek szép ruhákat venni, kisminkelték, stb... pár hét alatt a csaj teljesen megváltozott, nyíltabb lett, a tartása is jobb lett, és egyre vonzóbbá vált. csak egy kísérletnek gondolták, de a végén megszerették a csajt.. és a lányra egyre több pasi nyomult...

tehát.., csak neked kell elhinned, hogy jó nő/pasi vagy, és akkor megváltozik a kisugárzásod, és voilá :)

2010. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
És ezt hogy hitethetném el magammal?:)
2010. febr. 23. 22:09
 18/22 anonim ***** válasza:
bocsi a megkésett válasszal.. szóval úgy hitetheted el magaddal, hogy más szemmel kezded nézni magad, csak a jó dolgokat veszed észre magadon.. ez igazából akarat kérdése. nem tudok nagyon többet írni, mert nincs erre pontos használati utasítás. jó is lenne :) a csajoknál meg többet elérhetsz a dumáddal, plusz ha elkezdesz edzeni akkor az önképed változik meg és így új emberként megismerkedve csajokkal sokkal könnyebb lesz, de azt hiszem az előbbi válaszban kifejtettem :)
2010. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
jójó, elolvastam teljesen, már ki agy gyúrva, mint az atom :D gratulálok hozzá egyébként :D
2010. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha egy férfi talpig úriember, figyelmes, kedves, okos, humoros, szórakoztató, művelt. Külsőleg is igényes, ápolt megjelenésű, van ízlése és ad magára. Tudja, hogy mit mivel illik és lehet felvenni, ruhatára választékos.


Jó tanács, magadnak akarj megfelelni, ne a nők elvárásainak, mert ha kifordulsz önmagadból, s minden nap öltönyben mászkálsz, pedig te a farmer-converse összeállítást kedveled, akkor két embert is becsapsz. A nőt, aki azt hiszi, hogy a látott öltönyös figura az igazi, s magadat, mert a lelked mélyén mindig is arra fogsz vágyni, hogy úgy öltözz, ahogy te szeretnél.

Ha valaki úgy nem szeret, ahogy vagy, akkor a ruhatár változtatással, modorbeli változtatással sem fog igazán szeretni.

2010. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!