Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon szep, jo testu es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szep, jo testu es viszonylag muvelt csajkent elobb utobb eltart egy ferfi?

Figyelt kérdés

Ez nem hirdetes akar lenni, felre ne ertsetek!!!

21L



2015. ápr. 13. 20:50
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Ennyien atvertek mar hogy rogton ezt feltetelezed rolam?
2015. ápr. 13. 21:28
 32/41 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak kamu kerdes.

En nem javasolnam ezt neked. Lehet, hogy csak nem talaltad meg azt a munkat, ami neked valo, de azok se szeretik az allasukat, akik azert dolgoznak, hogy ne halljanak ehen(ez csak egy pelda, mert egy jol fizetett allast is lehet utalni). Ha eltart egy ferfi es radun akkor mar nem lesz minden olyan szep. Lehet, hogy nem lesz eleg jo, amit muvelsz es hallgathatod eleted vegeig, hogy semmit nem szerzel a hazhoz. Van nehany kiveteles eset, de megse ez az alomelet...

2015. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Ha otthon lennék megkeresnélek de mivel messze vagyok így felejtős:/
2015. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
71%

En muvelt vagyok, jol nezek ki es igen, tartottak mar el mas kerdes, hogy szerelmesek voltunk egymasba es nem a pnez miatt voltam vele. Egyetemre jartam es ugyan baromira szerettem, eltartott, elhalmozott dizajner ruhakkal es nem volt gondom, nem kellett dolgoznom....viszont egy ido utan uresnek ereztem az eletem.


Az osszes baratom dolgozott, soha senki nem ert ra, nem volt penzuk draga ettermekbe jarkalni....es akkor rajottem, hogy van egy olyan opcio is, hogy olyan allast vallalok ami a kepzettsegemnek megfelelo. elkezdtem dolgozni, onallo keresetem van, hozzateszem baromi jol keresek vele, tehat nem kell pasi h eltartson es elvezem is amit csinalok.


Onbizalmat adott, tartast es persze neha bennem van az, h "aaaa megint egy Hetfo" de amikor meglatok egy cipot egy boltban, nem kell gondolkoznom azon, hogy megveszem e akkor azt erzem, hogy igen megeri/megerte.


Azota persze szakitottunk, o ismet eltart valakit aki viszont ezt elvezi, szeret sutni fozni es kukonosebben nem izgatja az elet ason folyasa, vannak ilyen emberek is, nem itelem el oket:-)


Szoval probald ki persze, de ne csak azert legyel vele mert eltart hanem azert, mert szereted.Enelkul ugyanis nem erdemes.

2015. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Én például simán eltartnék egy olyan nőt, aki tényleg szeret és kedves, megbecsül, és vállalná, hogy ellátja a háztartást, és szül nekem legalább 3 gyereket és felneveli őket.


Konzervatív felfogású vagyok ilyen tekintetben, és elfogadom a nemek szerinti munkamegosztást. Igenis lehet nagyon keményen dolgozni otthon is, nem csak a munkahelyen.


Mondjuk legyen tényleg müvel, mert bunkó hülyepitsák nem tudnak normális gyerekeket nevelni.


Mondjuk már nős vagyok :D 38/F

2015. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
#35 Meddig?
2015. ápr. 14. 22:56
 37/41 anonim ***** válasza:

Minek tanulsz TTKn, ha úgysem akarsz semmit sem kezdeni vele.

Főállású feleség lehetnél egy büfésszak után is.


Kérdésedre a válasz igen, ha célirányosan keresel.

Idősebb (+10) konzervatív felfogású, munkájának élő, a nők nagy többsége számára láthatatlan pasi kell neked.

Ismerkedésnél ne csak az egzisztenciára, de a családi háttérre is figyelj, nagy előny, ha a jövendőbelid anyukája is háztartásbeli volt.


Neked kell ilyen férfiakat találni, ők nem fognak megtalálni, sem kezdeményezni!

2015. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Azert jott jol a TTK, mert azt gondoltam, igy legalabb lesz munkahelyem, de azt ketlem xd
2015. ápr. 15. 12:47
 39/41 A kérdező kommentje:
Nincs kitartasom semmihez, ennyi.
2015. ápr. 15. 12:48
 40/41 anonim ***** válasza:
Felületes vagy mindenben?
2015. ápr. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!