Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon szep, jo testu es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szep, jo testu es viszonylag muvelt csajkent elobb utobb eltart egy ferfi?

Figyelt kérdés

Ez nem hirdetes akar lenni, felre ne ertsetek!!!

21L



2015. ápr. 13. 20:50
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Engem a ferjem imadni fog, es en is ot.:)

Nalam jobban senki sem tudna szeretni;)

2015. ápr. 13. 21:03
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

a szépség és a jó test múlandó. ha mást nem tudsz nyújtani, a férfi előbb-utóbb keresni fog egy másik lányt, aki még fiatal és szép, akkor mit kezdenél? csináltass magadnak gyereket valami balekkal, és akkor talán.

én se szeretek dolgozni, de kell, enélkül hogy merném felnőttnek hívni magam?

20L

2015. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Ha Istenno lennek, mindenki utazgatna ezen a Foldon:)
2015. ápr. 13. 21:06
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha én ilyen eltartanék egy nőt akkor max 5-10 évre.

Utána eltartanék fiatalabbat. Szóval pár év múlva kiraknálak. Gyerek sem nagy cucc ha lenne, mert simán benyújtanék keresetet és mivel munkanélküli vagy nem kapnád meg mivel képtelen vagy ellátni.

2015. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
#24 max az arnyekomat talalnad meg, jobbat nem talalsz
2015. ápr. 13. 21:12
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez valószínű.

Ha ilyen jó csaj lennél akkor már kellettél volna egy gazdag férfinak.

2015. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán van rá esélyed, a szép nőkre hatalmas a kereslet. Nyilván nem egy jóképű és izmos alfahím fog kitartani, mivel ő bármikor kap ingyen is nőt, anélkül, hogy a kisujját megmozdítaná, hanem átlagos vagy csúnya kinézetű férfi, aki az évek-évtizedek alatt elfogadta, hogy neki is csak egy élete van, és vagy kitart egy szép nőt, vagy ebben életben nem lesz szép nője. És persze befolyásolhatónak is kell lennie, illetve azt se tudjuk, milyen színvonalon akarod az eltartást. Kompromisszumokkal fog járni, lehet, hogy nem olyan ember lesz, amilyenre vágysz, és meg fogod csalni jóképűekkel, mert Te is rájössz, hogy Neked is csak egy életed van, és a helyes és izmos pasikat szereted. És ő is meg fog csalni, ha már megfonnyadsz egy kicsit, de ha szereted a sportot és a plasztikai műtéteket, sokáig húzhatod. Ha ki tudod zsarolni a házasságot és a gyereket (tipp: az elején kell elérni, kb 2 évvel a kezdet után, előtte túl nehéz, utána lehetetlen), akkor még abban se lesz érdekelt, hogy elváljon, mert lenullázza a bíróság anyagilag. (Ne felejtsük el, hogy a pár hete meggyilkolt kislányt is eredetileg a mentálisan beteg anyjánál helyezte el a bíróság, mert neki kezdődött kettessel a személyi száma).


Szóval nem lehetetlen! Az én tippem az, hogy külföldi majmot keress, pénzest és csúnyát, az olyan lesz, mint egy kiskutya, és menni fog minden. Amikor a repülőtéren járok, és látom azt a rengeteg jó csajt, mindig megállapítom, hogy az elsőszámú exportcikkünk a pina.

2015. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Én értem a logikádat. Normális országokban ez így is van. Csak addig dolgozik egy nő, amíg férjhez nem megy. És nem munkanélküli, hanem háztartásbeli lesz. Ha a férje elhagyja, akkor asszonytartást kell fizetnie.
2015. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, johetnek meg. :)
2015. ápr. 13. 21:25
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

LOL ekkora kamut :)


- huseges vagyok es megbizhato csak nem szeretem a munkat

- Engem a ferjem imadni fog, es en is ot.:)

Nalam jobban senki sem tudna szeretni;)

- max az arnyekomat talalnad meg, jobbat nem talalsz

stb stb


egy unatkozó kis hülyegyerek vagy te semmi több.

2015. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!