Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megmondjam a szüleimnek? Vagy kihez kell ilyenkor fordulni?

Figyelt kérdés
Na először is,nem rólam van szó.Én egy fiú vagyok 16 éves.A nővéremről szeretnék beszélni.Már 2 éve teljesen zárkózott.Ő 17 éves.Van sok társaságbeli oldala,ahol teljesen idegeneknek beszél.És én néha megnézem lopakodva,hogy mit csinál,mert azért a nővérem.És egyfolytában,csak egy nekem ismeretlen másik fiúról beszél nekik,hogy ő a nagy szerelme,meg minden.Asszem már előtte volt pár barátja (akik fiúk voltak) és ők átbaszták őt.Mert azalatt a két év alatt egy rideg,mocsok ember lett,aki bunkó és nagyszájú.Előtte nem volt ilyen.A mostani fiú hoz neki suttyomba cigiket.És mindig vele van titokban.Már az iskolába se marad ott rend szerint,mert mindig az utolsó órákról elmegy csak úgy.Itthon is cigizik állítólag,és SEMMIT SE TUDNAK A SZÜLEINK EZEKRŐL.Mert fél,hogy majd egyszer be kell mutatnia,és akkor a szülők leszidják őket,hogy megint egy suttyó ember van a háta mögött.Már volt vele csókja,meg voltak moziban is.Semmit se tudni még a "szeretőjéről" sem.Mert mindig csak azt mondja álcának,ha elmegy hozzá,hogy a barátnőjéhez megy,közben csak a fiújánál van MINDIG. Szerintem egy suttyó,és ez nem helyes.Itthon is titokban beszél vele minden másodpercben,de ha megkérdezik az ősök,hogy kivel beszélt,akkor mindig a barátnője.Már nadjából a szülőknek is leesik,hogy nem stimmel valami,hogy mindig a barátnőjénél van szombat vasárnap mindig,és este 8-kor jön haza.Mert ő lekéste a buszt,a nagy sz.rt! Mit csináljak??? Nem hagyhatom,hogy elb.szza az életét! Mert én aggódom érte.Mondjam el nekik ezeket?? Mármint a szülőknek? Vagy mit tegyek??? SEGÍTSETEK!!

2015. ápr. 7. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond el bizony.
2015. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond el nekik, egyedül kevés vagy, hogy segíts a nővéreden.
2015. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tudod mit csinálnék a helyedben?.. vennék a neten egy viperát 13ezerérrt.. egyszer követném a nővéredet, ezáltal tudnám hogy hol lakik a srác. Amikor a nővéred végzett.. odalépnék a sráchoz és megcsapkodnám kicsit a viperával. Egy kis borda repedés.. zúzódás. Utána pedig szépen bele súgnám a fülébe hogy mostantól nem találkozhat vele, vagy többet kap. Aztán meg van oldva. Viccen kívül
2015. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én először őszintén leülnék beszélni a helyedben a tesóddal, hátha kiderül olyan, amibe eddig nem láttál bele, és az sosem árt, ha megismered az ő álláspontját is. Azt is mondd el neki, hogy aggódsz érte, és azt fontolgatod, hogy beszélsz a szüleiddel. Ha zárt ajtókra találsz nála, és a helyzet nem javul, utána még mindig mehetsz a szüleidhez, és a lelkiismereted is tiszta marad. Én ebben a sorrendben csinálnám a dolgot.
2015. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NE mondd el a szülőknek ! Menj be a szobájába inkább és beszélgess vele erről. Mondd meg neki hogy nagyon aggódsz miatta. Lehet ha elmondod akkor nem fog hozzád szólni. Nekem is volt hasonló szitum csak nekem nem ezzel a témával kapcsolatban. Én hozzám sem szólt nővérem mikor elmondtam a szülőknek azt amit nem kellett volna.

15/L

2015. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Könnyűnek hangzik, de ő olyan bunkó, hogy vele nem lehet beszélni. Mert akkor csak annyit mondana, hogy jó haggyál ezzel, és menj ki. És akkor kicsuk. Most ezzel mit lehet tenni? Mert én voltam mindig az aggodó, és a jó ember. Ő pedig a fordított. Velem sem beszél már egy éve, csak én kérdezek tőle valamit, de akkor is csak egy mondat.
2015. ápr. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!