Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En most akkor beteg lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En most akkor beteg lennék?

Figyelt kérdés
Szoval 16 eves lany vagyok, novemberben veszitettem el a baratomat..Motorbalesete volt, nem halt meg..Hosszu... Az akarata miatt azota nem talalkoztunk. Az eletem egy pokol lett... Volt par kalandom fiukkal.. Jelenleg van kialakulo kapcsolatom ket hete vagyunk egyutt, ugyerzem vele mas lesz minden.. Kezdek megnyugodni de valami megsem stimmel.. Most sokan bolondnak fognak nezni illetve ra fogjak vagni, hogy jo fantaziam van es fake... Bar az lenne.. Szoval minden ejszaka halucinalok.. December ota.. Volt h kimaradt par hetet.. De borzaszto..Szinte minden ejjel alvasparalizisem van.. Es atelem az erzest mint mikor megtudtam a motorbalesetet.. Azt a felelmet.. Lebegek.. Sikitozok.. Szenvedek.. Es nem tudok felkelni.. Folyton azt almodom h kiesik az osszes fogam(valojaban nincs rossz fogam sem)es verzek, es faj.. de tudatomnal vagyok..vagy elkezdek lebegni es semmim nem tudom megmozditani..nagyon szenvedek..nap mint nap.. Volt h olyan volt mintha leestem volna az agyrol... Volt h sirtam.. Vegig tudatomnal voltam de semmit nem tudtam tenni..tegnap ejjel is elofordult velem ketszer.. Kezdem ugyerezni megorulok..folyton hangokat hallok olyankor... Tegnapelottrol annyira emlekszem h valami enekversenyen enekeltek haleluja es jott ezzel a paralizis.. Brutalis volt..segitseget nem kapok anya kirohogve elfordul es aztmondja ilyen nincs... Vagy h pihenjek tobbet biztos kimerult vagyok.. na de h pihenjek mikor mindig ez lesz?? Szerintetek ha elmondanam a baratomnak orultnek tartana??
2015. ápr. 2. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A sokk miatt van,amit átéltél.Háton ne feküdj,nekem úgy volt ilyen 1-2szer.Belül meg kellene nyugodnod végre,szval jó hogy most van barátod,aki melletted van.Illetve az exeddel is le kellene tisztán zárni az egészet,mert úgy veszem ki,hogy nem taliztatok utána.
2015. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bízom benne, hogy lehet, hogy fogalmam sincs...
2015. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mintha ezt már többször megkérdezted volna, és többször megmondtuk. Pszichológussal kellene beszélgetned, ő majd kitalálja, mit kellene tenni. Iskolapszichológus nincs nálatok? Ha anyád nem visz el, akkor ott kellene kezdeni.
2015. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdesz olyan lenni mint Will Graham a Hannibálba :D egy jó pszichiáter ( remélem érted a célzást xDD) kellene neked :)
2015. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja (az orvosokkal az élen),hogy alvásparalizis kizárólag háton fekve jelentkezik. Rögtön az első ilyen élményem hason fekve ért és azóta is volt már pár tucat de Sosem háton feküdtem. Mivel úgy nem tudok aludni...
2015. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!