Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rusnya fiúként mivel kelthetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rusnya fiúként mivel kelthetném fel mégis a lányok érdeklődését, vonzódását, a sok pénzt leszámítva? 21F

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 16:15
 1/9 anonim válasza:
Semmivel. 25/f
2015. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd elő a farkad.:D
2015. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha én azt tudnám

Szintén 21/f

2015. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

How I met: "Naked man"


vagy helikopterezés

2015. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha én azt tudnám

Szintén 21/f

2015. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
humor
2015. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Semmivel. Én ocsmány vagyok és alacsony is. Egy lánynak sem kellettem eddig, pedig már 28 vagyok. Sok mindent kipróbáltam, mert hittem a meséknek. De rá kellett jönnöm, hogy mind csak hazugság; az igazság az, hogy egy ronda és alacsony férfinek soha sem lehet barátnője bármit is próbál tenni. Tudod, van az a mondás, hogy okos ember más kárából tanul, szóval szerintem nyugodtan fel is adhatod a próbálkozásokat.
2015. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 qwertyu válasza:

Az hülyeség, hogyha valaki "rusnya" nem lehet barátnője. Persze, fontos, hogy valaki ápolt legyen, de az önbizalom a mérvadó. Segít, ha van humorod, esetleg jól tájékozott vagy, lehet vele beszélgetni.

Szóval,hajrá!:)

2015. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rudeboy94 válasza:
Mivel a szepseg relativ igy a rondasag is. Sok luzer van itt akik azt hiszik azert nem kellenek senkinek mert amit kaptak az elettol az nem eleg ahoz hogy felszedjenek egy not. Ez egy kicsit bonyolultabb ennel. Roviden osszefoglalva, nezz bele a tukorbe, alaposan nezd vegig magad, es ird ossze min tudnal kicsit csiszolni hogy meg vonzobb legyel. Ez a konnyebb resze. A nehezebb hogy szert tegyel egy olyan szemelyisegre ami a lanyok szamara megnyero. Na ez az amivel az itteni sracok nem rendelkeznek. 20/F (a sikeresebb fajta)
2015. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!