Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki aki tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki aki tudja, hogy soha nem szeretne többé komoly párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
3 éve megismertem valakit, azóta nem találok olyat aki hasonlóan megfelelne. Meg sem tudom számolni hány pasival próbáltam meg azóta ismerkedni, egynél sem éreztem hasonlót sem. 24 éves leszek, 25 évesen van egy nő a legjobb állapotban biológiailag egy gyerekre, de 30 évesen már semmiképp sem akarok gyereket szülni. Tehát esélytelen számomra egy komoly párkapcsolat, csak szórakozás jöhet szóba, csak hát akik ilyenre kaphatóak azokhoz nincs gusztusom... Érthető okokból...
2015. márc. 26. 22:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%

én ilyen vagyok kérdező

szívtam rengeteget a párkapcsolatokkal, csak rosszat hoz és semmi jót, egyáltalán nem éri meg ez az egész cirkusz

te csinálsz jobb vásárt, ha elkerülöd a párkapcsolatokat, és nem bízol meg senkiben...manapság aki teheti az aládvág, akkor is ha az ágyadat osztod meg vele!

kell ez neked? persze hogy NEM!!!!!!!


#1 ha nem akarsz segíteni, mit feszengesz itt mint a pók a lucernásban?


#2 nem, nem fog, nyugodj bele


#6 te meg fordulj fel, lehetőleg már tegnap, te bugris pojáca


a kreténeknek én is nyomtam mínuszt

2021. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!