Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki aki tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki aki tudja, hogy soha nem szeretne többé komoly párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
3 éve megismertem valakit, azóta nem találok olyat aki hasonlóan megfelelne. Meg sem tudom számolni hány pasival próbáltam meg azóta ismerkedni, egynél sem éreztem hasonlót sem. 24 éves leszek, 25 évesen van egy nő a legjobb állapotban biológiailag egy gyerekre, de 30 évesen már semmiképp sem akarok gyereket szülni. Tehát esélytelen számomra egy komoly párkapcsolat, csak szórakozás jöhet szóba, csak hát akik ilyenre kaphatóak azokhoz nincs gusztusom... Érthető okokból...
2015. márc. 26. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Irigylem a problémáidat... :/
2015. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Fog változni a véleményed.
2015. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem gondolnám, hogy el vagy késve ;) hasonló cipőben vagyok, annyi különbséggel, hogy nem jelenteném ki azt, hogy soha többé nem akarok komoly kapcsolatot, nekem egyszerűen nincs olyan lány aki megfogna annyira, hogy komolyan akarnám (túl nagyok az igényeim). de biztos vagyok benne, hogy bármelyik pillanatban beléphet az életembe az akinél azt érzem, hogy kelleni fog. neked is bármikor jöhet, ez miatt ne pánikolj ;)
2015. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem fog, ennyi idő alatt rengeteget próbálkoztam. Úgyis kidobhat akárki akármikor... Tökhülyeség az egész.
2015. márc. 26. 22:53
 5/11 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Még általános iskolában voltam először szerelmes. Egy komolytalan diák szerelem volt, de azóta képtelen vagyok párkapcsolatban élni (pedig rengetegszer lett volna rá lehetőségem). Azóta pedig karrierista lettem, úgyhogy már nem is érdekel ez az egész család téma.
2015. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Akkor eredj ki a hegytetőre remetének.
2015. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én, bár nekem eddig se volt semmilyen kapcsolatom. 25F
2015. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Hátha már így leírtad magad, meg ezt az egészet, akkor tényleg semmi értelme, még tenned érte, esetleg rájönni mi és hol a hiba, magadban nézni.

Ha neked ez így megfelel a te dolgod, életed, csak ne siránkozzál akkor.


N

2015. márc. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Én ilyen vagyok, Kérdező.

Szerintem a párkapcsolat egy hót fölösleges, deficites időpocsékolás. Rengeteg időt, pénzt és energiát belefektetsz, és sohanapján kiskedden se térül meg. Sőt, örülhetsz, ha nem lesz válás a dologból.

Ha ezt a tömérdek energiát valami hasznosba fekteted, sokkal produktívabb és nyugisabb életed lenne. A párkapcsolat NEM létszükséglet, csomó híres, nagy ember agglegény maradt, és profitált belőle szépen.

Csak a társfüggő akaratgyenge kismókusok hiszik azt, hogy kapcsolat nélkül nem élet az élet.

A #6 válaszadó meg helyből kapta a mínuszt.

2018. aug. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Én sem akarok kapcsolatot soha többet

Csak a baj van vele, ahogy írták, viszi az idődet, a pénzedet meg az energiádat és nagy kalap szart kapsz helyette...

Sokkal jobb ötlet hagyni a francba, a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük


"Akkor eredj ki a hegytetőre remetének."


Ostoba vagy

Tőlem is kaptad a mínuszt

2019. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!