Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy viszonzatlan szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy viszonzatlan szerelem tarthat egy életen át?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem szokása
2015. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
nem szokott, akkor van vége, amikor csak akarod...
2015. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Csak a gyengéknél.
2015. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mégis hogy érted? milyenek a lehetőséget vagy a szitu ?
2015. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Interferencia ***** válasza:
Akár.
2015. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
el fog múlni
2015. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 éve tart......remélem elmúlik mert beledöglök lassan
2015. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Equinox válasza:
100%

Az a jóó öreg plátói, nos igen. Az egyik legszebb és legpusztítóbb állapot. Képzeletedben, vágyaidban minden tökéletes, csak ha találkozik a valósággal, úgy csak fájdalmat szül.

Nem írtál kort, így nehéz egy példára lefordítani Neked ezt, de amire így ebből gondoltam, az a középsulis korszak körül mozog.

Mindig mindig, mindenkinél van egy, "Az egy". Akinél azt hiszi az ember, hogy csak és csak vele lehet igazán boldog és kísérteni fogja egy életen át. Ha elutasít is vagy esetleg meg se meri osztani az ember az érzéseit, akkor is megmarad.

Nos én a tapasztalataim és látottaim szerint, ez egy nagy lecke az élettől.

Mindenki, és tényleg mindenki átéli ezt a "nagy szerelmet", ami igazából nem is létezik, mivel hát ez 90% esetben plátói marad vagy megszakad.


Kérdésedre nincs olyan válasz, ami átfogóan általánosságban igaz lenne. A lényeg az, hogy te teszed halhatatlanná az érzést, a te nagy teszted, hogy képes vagy-e esélyt adni magadnak azzal, hogy átlépsz ezen magadnak alkotott akadályon.

Igen, kísérteni fog, igen motoszkálni fog benned valami, amikor csak meglátod. De azt nem szabad hagyni, (csúnya szóval kifejezve), hogy hatalma legyen fölötted. (Természetesen, ha ez egy veszett módon csak plátói).

A vak remény, ami életben tartja ezt a fajta szerelmet, és igen nehéz tőle megválni, ha nap, mint nap vagy gyakran találkozik az ember az illetővel.

Erősnek kell lenned ahhoz, hogy nevethess magadon. ;)

Ahogy a többiek is mondták, írták. Ez elmúlik idővel, jómagam is tapasztaltam 3-4 évet így xd... Az a fontos még, hogy ráhagyod-e ezt az időre, hagyod, hogy kísértsen-e az érzés. Le tudod küzdeni, mindenki letudja. Ez egy nagy tesztje az embernek és, ha nem győzöd le, csak ismétlődik.

Remélem, ha választ nem, egy felszínes rálátást nyertél a dologra :D


21/F

2015. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én igy jártam
2015. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki elég sokat dolgozik rajta akkor igen. Fókusz kérdése. Van aki bezárkózik egy sötét szobába és kesereg, más ismerkedik, új ingerek érik és egy idő után nevetve gondol vissza, hogy milyen buta gondolatokra fecsérelte a figyelmét.
2015. márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!