Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok errol? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok errol? Lehet benne valami? (meleg kerdes)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy pasi, huszas evei elejen. Nagyon osszetett es bonyolult szemelyiseg, zarkozptt, ndm nyilik meg cdak nagyon keves embernek, akiket a baratjanak tart es a bizalmaba avat. Egyedul erzi magat, roppant intelligens es nem mellesleg a megnyero belsohoz, roppant kivanatos kulso dukal. Soha sem volt baratnoje, szulei viszonylag mar nyomast gyakorolnak ra emiatt, volt egy lany (nem tul szep es nem tul okos -szerintem, atlagosabb mint egy bibinoel anal scene-, akinek allitolag idbarolt mrg sem lett belole semmi. Ha szoba kerul, kodosit. Feltehezoen szuz (az).

En meleg vagyok, es egyik baratom a fentiekben leirt srac. A kezdetektol (kozel egy eve csak) ugy erzem meleg. Kormonfontan eljuttattam hozza az infot rolam, ami nem lepte meg. Akadt, hogy olelgettem -kisse (nagyon) illuminalt allapotban (de semmi durva, nem az a fajta vagyok), sokszor szintr szemeztunk, stb. Kb nem valtozott a kapcsolatunk, ugyan ugy joban maraftunk, sot, igen csak megnyilt nekem es megisztotta velem sok erzeset, velemenyet a dolgokkal kapcsolatban. Szinte olyan szemelyiseg, mint en (csak en eleg kozvetlenne valtam az evek soran, meg is uyan ugy zarkozott es melyerzesu, mint o), durvan beleszerettem. Miota eloszor beszelgettem vele szerelmes vagyok.

Itt vege is lehetne a kerdesemnek, hogy "jaj mit tegyek?", de ezen mar tul vagyok, mert bevallottam neki. Sajnos csak kozvetve, uzenetben, ami hiba volt, de akkor jo otletnek tunt. Napokig nem reagalt semmit, majd mielott varhato volt, hogy a buszon talalkozunk, valaszolt, hogy csak baratok vagyunk, semmi tobb. Ezt nyugtaztam is, hogy tisztaban vagyok vele, csak oszinte akartam lenni, de majd eloben akarom megbeszelni. Na ebbol jo nagy balhe lett, mert egyszer talalkoztunk, koszontem (en ugy vettem, hogy nem fogadta, pedig csak nagyon zavarban volt, es en is), amire megsertodtem es nem kerestem a tarsasagat. O pedig, mint utobb kiderult ugyan ugy latta, mint en, hogy en kerulom. Teltek multak a napok, hetek, mikor is legjobb baratnomet megkereste, es arrol kerdezte szoktunk e rola beszelgetni (nana hogy szoktunk, en legalabbis non-stop :/), baratnom jatszotta a tudatlant: '"miert, kellene?". Ekkor panaszolta a srac, hogy nem tudja mi van velem, hogy kerulom, stb, pedig o nem akar elvesziteni. Ezutan megkerestem, ahol feny derult arra, mit korabban irtam, hogy elvileg o nem ketult, en voltam az aki hanyagolta. Ennyiben is maradt. Azutan masnap jott, keresett, beszelgettunk, mintha mi sem tortent volna.... es igy megy ez azota is.

Szerintem nagyon fel es elfolytja az erzeseit, vagyait. Elegge melankolikus egyebkent, sokszor olyan erzesem van, mintha nagyon akarna mondani valamit, de megse...

Egyebkent roppant jol tudom olvasni a jeleket, az emberi viselkedest, de ebben az esetben nem, sajnos elvakitanak az erzeseim, igy nem tudok realis kepet alkotni (meg egyebkent is baromi fura a srac.)

Azota sem hoztam fel a temat, nem szokott tul alkalmas lenni a kozeg, amikor talalkozunk, igy konkretan az egesz log a levegoben. Tulajdonkeppen arrol szeretnem biztositani, hogy tok kindegy mi lesz, fuggetlwnul azberzeseimtol ram mindig szamithat, mert mint embert nagyon szeretem es ertekesnek tartom, amit igy gondolnek ha hetero lennek is, valamint arrol, hogy szerintem o csak elfolytja, es en raerek, varok ra (amilyen hulye vagyok tenyleg.... )

A trollok es a "smarold le" hasonlo kaliberu tanacsokkal elok keruljenek, trollokra nem vagyok kivancsi, molesztalni meg nem szeretnem a baatomat. :D


2015. márc. 16. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem meleg a srác, csak te akarod annak látni és minden kis dologba belelátod akarva, vagy akaratlanul is az erre utaló jeleket.

Mint mondtad is, elég tapasztalatlan lehet a párkapcsolat, szerelem terén és erre még rájön a te nem mindennapi hozzáállásod ... Képzelheted, hogy fogalma sincs arról, hogy mit tegyen.


Szerintem ennek a kapcsolatnak már vége, legalábbis addig biztosan, amíg nem találtok mindketten valakit, akit szerettek és másik is viszont szeret titeket. Ez általánosságban igaz minden barátságból szerelemre.

2015. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"nem minden napi viselkedesem?" Teljesen normalidan viselkedem vele, 100%-ig kendozom a vele kapcsolatos erzelmeim elotte is, pont azert, hogy veletlenul se erezze flusztralva magat :-). Hagyom, hogy o keressen, nehogy felreertheto legyen, de nem fogom elhajtani ha meglat es odajon hozzam... szerintem az lenne, ami osszezavarja. Mert ha meleg ha nem, o elfogad engem igy ahogy vagyok, es sosem mutatott jelet arra, hogy maskent kezelne, sot... emiatt nem fogom megszakitani a baratsagunk, foleg, hogy o sem akarja. Ugyan nekem nyilvan nem a legfelelemelobb erzes, de ez van. Ha van benne hajlam, majd ugy is kiderul, ha meg nincs akkor majd en "szeretek ki belole", de nekem egy baratsag fontosabb annal, minthogy azert hatha konnyebben elfelejtem, megszakitok vele kinden kapcsolatot...
2015. márc. 16. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: ő nem meleg és nem is szerelmes beléd. Miért? Ha meleg lenne, ő is elmondta volna, amikor te. Ha szerelmes lenne beléd, ő is elmondta volna, amikor te. Ezen nincs mit elfojtani, ha meleggel beszél. Persze ettől te még ugyanúgy szeretheted, de ettől függetlenül érdemes lenne erről komolyabban, nyugodt körülmények között beszélgetni és tisztázni, hogy valóban tiszteletben tartod, hogy ő nem érez többet nálad.
2015. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!