Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és senki sem ért meg. Elegem van már néha az emberekből. Mindenki azt gondolja hogy "elvetemült" vagyok, pedig szerintem csak nem vagyok álszent. Szóval van itt olyan férfi, aki hasonlóan kicsit vad, vagy hogyismondjam... aki nem a kifinomult kis csajokat szereti, és esetleg aki úgy érzi, hogy nem érti meg senki?

2015. márc. 14. 17:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Játszottál már az Outlasttal? Olyan jó látni, ahogy szenvednek benne az emberek... Kár, hogy az nem a valóság.
2015. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ja, már értem :D nem olvastam a válaszodat kérdező.

Szerintem keress valami hentest párnak ;) :D

2015. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

mi van kissé gore,antiszoc vagy? szereted a los zetast?


engem nem ért meg más.De majd te jössz és megértesz ? izgi.Nem te vagy az akivel beszéltem tegnap? gyanús vagy te....


szóval egy dolog érdekel,te vagy vagy sem?

2015. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tehát dugsz szanaszét és össze-vissza? Vagy mire érted ezt? Élj úgy, ahogy neked jó, de úgy, hogy általa nem sértesz meg másokat!
2015. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj a kifejezésért, de szerintem te egy meg nem értett kurvа vagy.
2015. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy kicsit vad, illetve nem olyan kifinomult ?
2015. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!