Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és senki sem ért meg. Elegem van már néha az emberekből. Mindenki azt gondolja hogy "elvetemült" vagyok, pedig szerintem csak nem vagyok álszent. Szóval van itt olyan férfi, aki hasonlóan kicsit vad, vagy hogyismondjam... aki nem a kifinomult kis csajokat szereti, és esetleg aki úgy érzi, hogy nem érti meg senki?

2015. márc. 14. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És ha van, akkor mi lesz?
2015. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos akad.
2015. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
biztosan létezik, de nem igazán írtad le, hogy milyenre gondoltál. az elvetemült sok dolgot jelenthet.
2015. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Már attól függ, hogy mit értesz vad alatt. Rám is mondták már, de nem azért, mert agresszív vagyok. Sőt, olyan is volt, hogy a csaj konkrétan azzal az indokkal nem jött össze velem, mert túl "vad" voltam neki. Azt viszont leszarom, hogy ki ért meg. :D
2015. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szóval aki elnézi, hogy ribi vagy? Biztos van olyan balek.
2015. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jó neked.. én sajnos nem tudom leszarni.. bár az igaz, hogy egyre kevésbé kezd érdekelni . Hát pl hogy mik érdekelnek,nem undorodomavéresdolgoktól sőt érdekelnek,bármi ami mást elrettent
2015. márc. 14. 17:18
 8/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok ribi :)
2015. márc. 14. 17:19
 9/16 anonim ***** válasza:
7: Akkor eddig rossz helyen keresgéltél.
2015. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1,5 évig jártam thai boxra, na elég vad vagyok...? :D

Am hogy érted, hogy "vad".

Szerintem te csak az a tipusú ember vagy, hogy "ami a szíveden az a szádon".

Vagy másképp érted?

2015. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!