Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a világ, igazam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a világ, igazam van hogy milyen szemétség ez?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 10. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem ilyen a világ.
2015. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Az első is ugyanúgy meg akarja dugni, csak sunyi próbálja rejtegetni a szándékait.
2015. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez így két szélsőséget mutatott be, de van igazságalapja.

A nőnek is kell az izgalom és az, hogy a férfi felkeltse az érdeklődését.

Ha egy fiú, azzal kezd, hogy "jaj, de szép vagy" stb., akkor ez már hallott dolog.

Ezzel a pár szóval rögtön behódol a nőnél és a nőnek ez tudat alatt nem imponál, mert nem kell megküzdeni érte.

2015. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem ilyen,sokkal rosszabb ;-)
2015. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

eláruljam a titkot??

legyél érdekes...a csajokat az fogja meg..ha dagadt vagy akkor beszéld le a bugyit roluk..ha dumálsz egy csajjal vágd le gyorsan mi érdekelné..keltsd fel a figyelmét (32ffi)

2015. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hágyjátok már abba ezt a mihaszna önsajnáltatást? nem igy van ahogy ti látjátok, és nem kell általánositani
2015. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lenne ez szemétség? Most, hogy már ismered ezt a trükköt, ki is használhatod.
2015. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudod nem az a lényeg hogy mit mondd, hanem hogy ki mondja.

A második be tudna vágódni a csajnál az első dumájával is, fordítva viszont már nem.

2015. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki a 2. szöveggel próbálkozna, szerintem még egy pofont is kapna tőlem :DDD Az első egy kicsit sablonos, de ha olyan srác mondja, aki tetszik, akkor oké. :)
2015. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Normális lányok nem ilyenek, az hogy ez a "menő" elég szomorú és elbújhatnak az ilyen emberek legalább is utána ne sírjanak hogy minden fiúnak csak arra kellenek és ne mondják azt,hogy minden fiú bunkó mert NEM IGAZ de ez kell a mai tiniknek. Hát ne lepődjetek meg. Nagyon gáz szerintem.

bár én is tini vagyok, 17/L

2015. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!