Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok pasi itt miért mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi itt miért mondja hogy a nők a pénzre mennek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
mert igaz?!
2015. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
mert luzerek ! ha pénzük lenne akkor se lenne nőjük :D
2015. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gondolom tapasztalatból.

Én még olyanról soha az életben nem hallottam, hogy egy nő azt mondta volna "neked túl sok pénzed van, ezért nem kellesz", a fordítottja már biztos elhangzott párszor a történelem során.


Egyébként miért nagy ügy ez, az mondanak amit akarnak!

2015. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
legtöbb lány nem állna össze olyan csávóval akinek nincs semmi egzisztenciája, stílusa ruházkodásba, igényessége magára, és ehhez hozzátartozik a pénz is
2015. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 SweetLady ***** válasza:

Mert vannak olyan nők akik pénzéhes állatok

vannak akik emiatt mennek hozzá másikhoz vagy ezért vannak a párjukkal

Nem mindenki ilyen:)

Ezt a sztereotípiát köszönhetjük az olyan nőknek akik vén gazdag trottyok mellé házasodtak be mert a papi gazdag

Na meg az ilyen agyrombolós másorokért mint az éjjel nappal Budapest meg egyéb szennyek amikben direkt ilyen alja nőket mutogatnak :'D

Nem minden nő ilyen :) Senki se becsül meg senkit ez a világ

2015. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én rengeteg nem jól öltözött srácot látok a csajukkal nap mint nap nem kell álltalánosítani
2015. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom, hogy a pénzre mennének, de azt elmondanám, hogy 38 éves vagyok, és amióta rendesen keresek, nem volt olyan nőm, aki ne várta volna el, hogy támogassam valamilyen mértékig anyagilag.
2015. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

crip4life, és mi van, ha valaki "nem jól öltözött"? Én fél milla körül keresek, és egy szakadt kabátban meg túranadrágban járok.


"nem kell álltalánosítani"

2015. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert nincs jobb kifogásuk. Könnyebb azt mondani, hogy azért nem tud összekaparni egy nőt egy éjszakára, vagy párkapcsolatra,mert nincs pénze, minthogy bevallja, hogy egyszerűen nem ért a nőkhöz.Könnyebb másban keresni a hibát, mint magunkban.Speciel sok párt látok a metrón is, ami nem azt mutatja,hogy gazdag lenne a srác,ennek ellenére van barátnője. Na bumm. Abba kellene hagyni ezt az önsajnálkozó szöveget,és tenni azért,hogy szóba álljanak velük a nők. Igényesebbnek lenni,nem a gép előtt ülni napi 4-5 órát,intelligens hobbit találni,kommunikációt fejleszteni,sportolni,stb,stb... Bár ezért megkellene mozdulni,az már ugye nem olyan egyszerű.
2015. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kifogásokat keresek, nem vagyok lúzer ;)

Te is írtad, "igényesebbnek lenni, intelligens hobbit találni, sportolni", szerinted ezek mennek pénz nélkül?

Persze most jössz azzal, hogy nem kell konditerembe járni, le kell menni futni az utcára bla bla bla..

De ha csöves szakadt ruhákba jársz és még egy virágot se tudsz venni akkor nem jönne össze veled senki(maximum egy másik hasonló kaliberű lány).

De én most nem ezeket a pénzéhes nőket védem, mint a Vajna Tímea, csak szerintem álszentség ezt mondani, hogy nem kell pénz egy barátnőhöz... pénz nélkül nem hogy normális barátnő, de semmi sincsen.

2015. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!