Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok pasi itt miért mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi itt miért mondja hogy a nők a pénzre mennek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem a hajléktalanokról beszélek. Szerintem ez elég egyértelmű. Te sem jönnél ossze egy csöves lánnyal. Az élethez kell pénz. Nyilván én is többet költök,ha van barátom,mert több ruhát veszek olyankor,fehérneműt,több ételt kell vegyek,mert rá is főzök,vagy ha meglepem valami ajándékkal,+ha programozunk. De én ezt mégsem úgy fogom fel,hogy a pénzem miatt kellek valakinek,vagy ha pasit akarok,akkor az pénz nélkül nem megy,mert pénzéhesek vagytok... Ha pláza macskát akartok,ahhoz kell vastag pénztárca,de egy normális értékrendű lány ezt nem igényli,és meg érti azt is,ha nincs annyi pénz.Persze azt már nem,ha azért nincs money,mert egy lusta dög vagy,és nincsenek ambicióid.
2015. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül... nem biztos, hogy a pénz a lényeg, csak azt könnyű azonosítani.

A nőnek olyan férfi kell, aki (többek között) biztonságot tud neki adni. Ennek része az anyagi biztonság.

2015. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Elvárja, hogy én tartsam el, és még dönteni sem dönthetek a saját pénzemről? Ugyan már?Akkor inkább nem kell egy sem, és ha szükségem van rá, akkor megyek hivatásoshoz
2015. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!