Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többet érzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet érzett mint barátság?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel nagyon szoros kapcsolatunk volt. De Ő állítólag csak barátként tekintett rám, viszont mások szerint úgy viselkedett mint aki nem csak barátot lát bennem. Aztán háromszor megpróbáltam vele összejönni, de elutasított. Idővel beláttam muszáj valahogy tovatennem magam rajta. Sikerült is hiszen lett egy nagyon csinos barátnőm, na de most nem ez a lényeg. Aztán már nem igazán találtam vele a közös hangot, szinte már nem is beszéltünk kis idő múltán. Néha viszont igen, és pl ha írt facen, és írtam a barátnőmmel is ezért neki nem olyan hamar válaszoltam emiatt vitázott és kiborult. Aztán szépen lassan elfelejtettem, de még mindig szerettem meg stb ezért úgy éreztem kitörlöm az életemből, facen tiltottam nem keresem a társaságát és semmi. Nem rég pedig, mondta egy barátom, hogy "Nézd meg askon..." Megnéztem és ott elmondta, hogy "Sokat gondolkodtam rajta, sirtam is, de tobbet nem fogok. De mikor meg nem volt az a bizonyos lany, akkor jo voltam en is. (: Túlélem", másoknak rólam beszélt meg minden. Mindenki szerint többet érzett. Ti hogyan látjátok? :DD

2015. márc. 6. 18:00
 1/2 anonim válasza:
többet érez...
2015. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végre egy válaszadó :D Köszi :)
2015. márc. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!