Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Meleg fiú vagyok és egy fiú az osztályomból szerintem azt hiszi, hogy tetszik nekem mert hangsúlyozza, h ő nm meleg meg ilyenek elég "feltűnően", pedig egyáltalán nm kezdenék ki heteró fiúval. soha.Nm is értem miért hiszi h bejön nekem ha egyáltalân azt hiszi..össze vagyok zavarodva..nm tom, hogy viselkedjek..

2015. márc. 5. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen esetben jobb ha elkerülöd maximálisan,rá se nézel,semmi.
2015. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb módja, ha ezt közlöd vele. Kerek perec megmondod neki, hogy nem tudod, hogy miért hangoztatja folyton, de ha azért, mert azt hiszi tetszik neked, akkor téved. Nem kell durvának lenni, csak egyszerűen, szépen közlöd vele :)
2015. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát lehet az lesz, hogy megmondom, ez a legegyszerűbb...ck kell egy megfelelő pillanat, a barátságunkat nm akarom elrontani...de olyan cikinek érzem komolyan
2015. márc. 5. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hetero srácok szeretik azt gondolni magukról, hogy attól, hogy melegek vagyunk, minden férfire ráhajtunk... Nálunk pl. a legrondább férfi kollégáim hangoztatják folyton, hogy nekik semmi bajuk a melegekkel, amíg rájuk nem hajtanak... xDD Én meg magamban mindig röhögök, mert ad1: bűnrondák, szóval megkérdőjelezem, hogy egyáltalán bárkinek is kellenének, ad2 én sem próbálkozok soha hetero pasinál.


25F m

2015. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hozd zavarba mások előtt:

ő: - figyelj, tudom, hogy meleg vagy, de az én seggemre ne pályázz, mert engem nem érdekelsz...

te: - nézd, nem tudom, honnan szeded, hogy akár egy ujjal is hozzád érnék. sőt, meg vagyok győződve, hogy bárkinek is tetszenél, mivel bűnronda vagy.

2015. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D ötletes! :) már látom h lesz pár ilyen sztorim:)
2015. márc. 6. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!