Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit csináljak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mit csináljak hogy hozzá merjek szólni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú...Akibe szerelmes vagyok. És ezt ő is tudja. 7 évvel idősebb nálam, és azt mondta hogy 3-4 év múlva szóljak neki mert akkor már érettebb leszek...:D Én is tetszem amúgy neki, és csókolózni szeretne velem...De én félek..Na és most jön a lényeg. Facebook-on már beszéltünk egy párszor és írta, hogy miért nem megyek oda hozzá beszélgetni suliba. Igazából ez az egész az én kezemben van, mert ha lépnék, és meg merném őt szólítani akkor talán össze is jönne a dolog..Hogy szólítsam meg?:) Meg mit mondjak neki?:)Segítsetek kérlek, nagyoon fontos lenne ez nekem!:) NORMÁLIS válaszokat várok..Köszi!:)

2015. márc. 4. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is, mennyi idős vagy?

Te ismered a srácot és nem mi, Te tudod mit szeret nem mi.. Szóval ezt magad kell megoldanod.

Amint meglátod ne habozz, menj oda hozzá aztán kezdésnek elég lesz ennyi: Szia, mi újság?

Ennél egyszerűbb nyitás egy ismerős felé nem igazán van.

2015. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!