Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hányadán is állunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hányadán is állunk? Ilyeneket mond egy barát?

Figyelt kérdés
(Tegyük fel, hogy ő X.) Tudja, hogy mi barátok lehetünk, mert nekem más tetszik (Y). Szoktam vele Y-ról beszélni (ezt meg azt jól mondtam-e neki, mit gondol rólam és róla, Y csak barátként tekint-e rám vagy több, stb.). Mostanában folyton azt mondja, hogy csak baráti dolgokat érez a beszélgetéseken, viszont régen mindig azt mondta, hogy szerinte több is lehet köztem és Y között. És mostanában arra utal, hogy tetszhetek neki. Tegnap beszélgettünk és odáig jutottunk, hogy mi lenne, ha nem lennénk, én meg mondtam, hogy én pótolható vagyok. Erre meg egyből mondta, hogy neki nem és ne mondjak olyat soha, hogy nem lennék vagy egyszer csak eltűnnék mindenki elől, mert neki nagyon hiányoznék.

2015. márc. 4. 13:26
 1/5 anonim válasza:
100%
beléd szeretett.
2015. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor gáz a szitu nála is és nálam is... :/
2015. márc. 5. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szar van a palacsintában. De ez borítékolható is volt.
2015. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért lehetett előre tudni?
2015. márc. 5. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiú lány barátság? Működik egy ideig. Aztán az egyik fél beleszeret a másikba. Szerencsés esetben kölcsönös a dolog. Ez most a szerencsétlen eset.
2015. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!