Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mitől kedveltek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mitől kedveltek meg 1 faszit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

barátilag akkor kedvelem, ha jól el tudunk beszélgetni, van sok közös témánk és szórakoztató vele lenni

pasiként, ha tetszik külsőleg és belsőleg is és vonzódom hozzá

19/L

2010. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Az első elég felületes.


Én akkor, ha vonzónak tartom, és jókat tudok vele beszélgetni, vagy közös téma és hasonlóság.


A tőlem különböző emberek nem vonzanak, legyenek akármilyen jóképűek, akkor sem.

26.L

2010. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek
2010. febr. 13. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék igazán egy tulajdonságot sem mondani. Részemről minden első benyomásra megy. Mindegy, hogy haveri vagy esetleg komolyabb kapcsolatról van szó. Nálam már az első pillanatban kiderül mikor meglátom az illetőt, hogy "kell ez a srác" vagy csak barát lesz.

Visszagondolva van olyan közös vonás a "kell ez a srác" típusúakban amelye egyezik. A határozott fellépés, !de nem bunkó!. Egy férfin látszik, hogy tisztában van a képességeivel amennyire kell határozott, de nem beképzelt, az ilyen viselkedési forma pedig már egy bizonyos intelligencia szintet is feltételez, ami ugyancsak fontos.

23/L

2010. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
oké a "/L" már rutinszerűen jön :D szóval bocsánat érte :D
2010. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17:37 ezt most nem értem :/ :)
2010. febr. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!