Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az "egyéjszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az "egyéjszakás " kaland? Meseltek kalandokat, hogyan volt nálatok? Kor, nemet is irjatok

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
heti nyolc kilenc
2015. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam még nővel. :D 19/f
2015. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
S ha nem egy alkalommal történik meg a másikkal,az mi?
2015. febr. 19. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem egy alkalommal kívül szexelsz ugyan azzal a személlyel, az a szexpartnered.

Életemben egy "rendes" kapcsolatom volt, egy éve lett vége, akkor lett egy fix partnerem, egy jó barátom, aztán kapcsolata lett, és most egy másik haverommal vagyok ilyen kapcsolatban.

Szerintem nem gáz.

18L

2015. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor jo ha nem gáz....megnyugtat...
2015. febr. 19. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha van itt olyan 14-17 éves lány, aki szeretne szintén ilyen kapcsolatot, az írjon! ;)
2015. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!