Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit tetszik egy félvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tetszik egy félvér (néger) pasin?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 18:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Semmi:/

Nekem a világos bőrű fiúk jönnek be, már egy enyhén mediterrán sem tetszik, egy félig néger pasi meg akkor sem kéne, ha utánam dobnák.

2010. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Semmi... Finn pasikra bukom... vagy legalábbis az olyan félékre... eléggé nagyon világos bőr, szőke haj, kék szem...*-*
2010. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Exotikusak. A forróság, a szabadság jut eszembe róluk.
2010. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
45%

Tényleg az, hogy egzotikusak. Az, hogy szépek. Hogy vidámak és egyszerűen dől belőlük az életenergia, a vagányság. Nekem van félvér ismerősöm és még sosem láttam szomorúnak.

Nameg, akármennyire is változik a világ, tudat alatt minden nő keresi a férfias vonásokat. Tudjátok a fajfenttartás miatt.(és most nem a farkukra gondoltam)

Tetszik nekünk, hogy olyan egészségesek. A börük színe, az alkatuk, a mosolyuk.

egyszerűen jól ösze vannak rakva és kész.

2010. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
46%
Sexy testalkat,egzotikusság,barna szép szemek,és csodás bőrszín =)
2010. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%
Én egy magyar lány vagyok, de a barátom akivel már lassan 2éve együtt vagyunk néger. Nincs még egy ilyen intelligens, kulturált, okos, jó megjelenésű ember mint ő. Végtelenül kedves és eszméletlenül szeret és én is őt! Családom eleinte tiltakozott, mondván mindenki maradjon meg a saját fajtájánál. De aztán a szüleim lassan jobban szeretik őt mint engem, a saját lányukat. A családommal is nagyon kedves, egyszóval imádom! :-) Jó igen, elég rendesen megvan áldva odalent, de nem hinném, hogy ez lenne az elsődleges szempont egy néger fiúval szemben.
2010. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
40%
10:16 Mázlista vagy :P
2010. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

és hány MAGYAR gyilkolja meg a családját, és tesz ugyanilyen dolgokat naponta?? vagy az mindegy végülis...


általánosíts az jó..

2010. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!