Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Volt az életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Volt az életetekben EGY különleges lány/nő, akit azóta sem tudtok elfelejteni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, talán azóta boldog kapcsolatban éltek valaki mással, de azt a régi valakit, akivel talán nem is voltatok együtt, senki sem feledtetheti. Ha van ilyen, hogy történt? Mitől különleges az a valaki, és végül miért nem vagytok vele?

2015. febr. 11. 01:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Én egy ilyen nő vagyok.Mindegyik exem ugrana,ha füttyentenék.Fogalmam sincs mit látnak bennem.Nehéz természetem van,de odaadó vagyok és nagyon jó barát.
2015. febr. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Elfelejteni sosem fogom, hacsak nem leszek alzheimeres idős koromra, de nem érzem úgy, hogy ne tudnék ettől valaki mást ugyanúgy vagy jobban szeretni.
2015. febr. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Volt több is. Gyerekkori, iskolai, munkahelyi plátói szerelmek, fellángolások, igazán komoly viszont csak kettő. De nem nagyon szeretek ezekre gondolni, mert tudom, hogy az esetek legalább 90%-ában én voltam a töketlen. Sokszor gondoltam mindig arra, hogy mit ronthattam el, de rájöttem, felesleges emiatt hónapokig/évekig sanyargatni magam. Így történt, kész. Lesz ez még így se.
2015. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az ember túllép nem pedig elfelejti a másikat. Időnként mindenkinek eszébe jut a volt társa.
2015. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Yessz. Tökéletes öszhangban voltunk, kb. ugyanolyan volt személyiségre mint én, csak még nagyon éretlen voltam, jobban meg kellett volna ragadnom a dolgok irányítását :( Csumi
2015. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Kurtz Bickle ***** válasza:

Ja.

Most nem fogom újra leírogatni, mert már megtettem. Ez a cikk több lánykáról is szól, de tessék Kaorira koncentrálni: kiboritom.blogspot.com/2014/10/elakadva-az-idoben.html


Csak erős idegzetűeknek ajánlom, mert hosszú, bonyolult, és idegen ember számára meglehetősen unalmas is lehet.

2015. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen. Azóta sem vagyok boldog kapcsolatban senkivel sem. 5 hónapig együtt dolgoztunk, már az elején érződött, hogy erős szimpátia van köztünk. Ő pörgősebb egyén volt, én az ellentetje, de talán ez is segített abban, hogy megértsük, kiegészítsük egymást.

A személyisége, az okossága és a szépsége jött be. A 15 évnyi korkülönbség volt az akadályozó tényező, ő volt az idősebb.

2015. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hát ha azóta sem tudom elfelejteni akkor asszem nem "volt" hanem van ...
2015. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
12-es: Hogy lehet, hogy valakit jobban szeretsz annál az EGY különleges nőnél? Akkor mitől lenne az különleges?
2015. febr. 11. 20:45
 20/20 ekvinitus válasza:

11-es akkor az exeid annyit is érnek ha füttyre ugranak.

Nekem aztán fütyörészhetnél a big crunch-ig!

2015. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!