Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elég nehéz helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég nehéz helyzetbe kerültem.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már régebb óta ismerjük egymást (közös barát révén), és mindig is tetszett, a bökkenő csak az, hogy ő pár hónapja kiköltözött Németországba, és nem túl gyakran jár haza (konkrétan eddig egyszer sem volt itthon azóta). Viszont mostanában rengeteget beszélgetünk Facebookon, és nagyon tetszik mind külsőre, mind személyiségre, minden szempontból az ideálom, és ennyire még sosem vonzódtam senkihez sem, pedig ő 1000 km-re lakik tőlem. Sokszor olyan jellegű témák is feljönnek, és elég tisztán látható, hogy ez a vonzódás kölcsönös.

Márciusban hazalátogat 2 hétre, megbeszéltük, hogy akkor találkozunk. Az a helyzet, hogy nagyon szívesen lefeküdnék vele, mert tényleg, annyira vonz, amennyire még soha senki sem, egyszerűen nem tudom szavakkal kifejezni. Viszont elég egyértelmű, hogy ebből kapcsolat a köztünk lévő távolság miatt nem lesz, és nem vagyok abban biztos, hogy megtegyem, mert félek, hogy utána hülyén érezném magam. Viszont ha meg nem tenném meg, biztos vagyok benne, hogy azt legalább annyira bánnám (ha nem jobban), mint azt, ha megtenném. Teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Akik csak r.bancozni tudnak, azok kíméljenek inkább.

20/L (ő 25)



2015. febr. 7. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a személyes találkozás alkalmával is képesek vagytok tartalmasat beszélgetni, akkor lehet jövője is a dolognak, ne rontsd el most egy elhamarkodott keféléssel.
2015. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már személyesen, mielőtt kiköltözött, csak akkor mindkettőnknek volt más, de akkor is kedveltük egymást.
2015. febr. 7. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te erzed, de ha ismered es tudod h nem ver at akkor fekudj le vele, mert nagyon rossz érzés amikor megbanod h nem tettel meg valamit!
2015. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha lefeküdnél vele lehet te jobban hozzáláncolódnál és neked utána csak rosszabb lenne miután visszamegy. ezt te tudod ha hazajön el kéne vele erről beszélgetned. valld be neki mit érzel, nem arra célzok h azt mond neki h le akarsz vele feküdni hanem h ő is így érez e, és ha igen lehet vmilyen kapcsolat belőle. valamilyen szinten az is jó. legalább nem őrlöd magad olyanokon h megtetted nem tetted. ha meg nem megy a táv kapcsolat akkor legalább lassan eltávolodtok egymástól, ez nem annyira kínzó. de lehet h meg erősítené a távolság a kapcsolatotokat. ez emberfüggő.
2015. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. febr. 10. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!