Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erzek neha nagy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzek neha nagy szerelmet maskor meg semmi extrat csak hogy van es kesz. Mik ezek a hormonok?

Figyelt kérdés
17 eves tini lany vagyok. 4 honapja egyutt vagyunk, de 3 evig elotte sima baratok voltunk. Menstruaciom ideje alatt es elotte egy hettel el vagyok varazsolva pink felho minden nagy szerelem, mikor elmulik vagy nincs meg neha olyan hangulat jon ram nincs kedvem hozza es nincs meg ez a nagy szerelem... Lehet a hiany is teszi 40 kmre lakik tolem! De ha nincs velem a hianyat is erzem mikor vele vagyok jo minden:) nem ertem magam
2015. febr. 7. 09:06
 1/1 anonim válasza:
Ilyet már én is éreztem! Milyen gyakran talalkoztok?
2015. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!