Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a teljesen nyilvánvaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a teljesen nyilvánvaló dolgot miért nem képesek felfogni azok, akik itt ítélkeznek/bírálnak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a mindennapi életünkben, hogy az emberek legnagyobb része csakis abba a helyzetbe képes beleérezni magát, amivel ő maga is azonosulni tud. De ha valamivel nem, az teljesen hidegen hagyja.

Ugyanezen elv működik itt is. akik mások felett ítélkeznek, pálcát törnek; azok javarészt sosem voltak még csak közel sem olyan helyzetben, mint akikről beszélnek.

Mondok is konkrét példát. Korábban feltűnt nekem egy rendkívül brutális stílusú hozzászóló egy témakörben. Nő volt és a lányoknál nem sikeres fiúkat osztotta, körülbelül azon a szinten, hogy semmitérő hulladékok és megérdemlik, hogy utód nélkül pusztuljanak el. Később privátban megtudtam, hogy ő sosem volt egyedül, mindig volt valakije. Ez egy nő esetében-valljuk be-nem nagy mutatvány, erre alapozva viszont felsőbbrendűnek képzelte magát. Megint mások szintén belerúgnak a földön fekvőkbe, viszont egy szerelmi csalódás miatt meg ki akarnák nyiffantani magukat.Holott ez utóbbi szerintem semmi ahhoz képest, ha valakinek nulla a sikerrátája.

Egyszóval: mi olyan nehéz ezeknek abban, hogy megértsék, minden ember élete más?



2015. febr. 6. 22:54
1 2
 11/12 PearlDiver ***** válasza:

Az ember vadidegenek felé alapból kevesebb empátiát érez, néha még barátokkal sem magától értetődő! Ehhez még tedd hozzá a komplexusokat, amiket lehet kompenzálni a megmondós kommentekkel, hiszen semmiféle felelősséget nem kell vállalni értük, legrosszabb esetben le lesznek pontozva. Így sokkal könnyebb elszállni és beszólogatni, nincs aki megüssön miatta és az illemszabályok sem érvényesek lényegében.

Tehát a nagyon erőteljes kommenteket jobb ha elosztod hárommal, és utána is szűrőn keresztül érdemes foglalkozni velük.

Nekem már a szemem ráállt a hasznos válaszokra és azonnal a következőre ugrik, ha baromságot látok.

2015. febr. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően mindenki magához méri a normalitást.

És ha valami eltér ettől akkor jön a szokásos hittérítés.

Én nem szoktam bírálni felőlem úgy éli mindenki az életét ahogy nekitetszik.

Legyen akárki v higyen akármiben.


Csak ne ártson másnak.

Am nekem ilyenből 1X volt egy olyanom h 1 nő nem akarta felfogni h engem 1 bizonyos dolog hidegen hagy és rám nyomott tucatnyi privátot. Na ez addig ment míg elpattant bennem az ideg és anyázva kiültem el...

És akkor vissza jött a válasz h én nem beszélem veled ilyen stílusba ! Aha ok csak az előző 20 levélbe nem fogtad fel h engem hidegen hagy az álláspontod a nézeteid...

És nem kell nekem ilyen h sokból maradok ki...

Én se írom elő másnak h h éljen fordítva ez tán nem nagy kérés csak valaki túl fanatikus és nem lehet vele tárgyalni. Na és akkor csak az üvöltözés marad.

2015. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!