Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges volna, hogy lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges volna, hogy lassan beleszeretek? L/18

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy pár éve udvarolt nekem egy fiu akivel most jó barátok vagyunk. Akkoriban 16 voltam és még ő is alig 20 szerelmes volt belém és viszont nem tudtam ugy érezni íránta és nem akartam kihasználni ezért elutasítottam. Most 18 vagyok, ő 22, és ő szerelmes belém. Ennyi biztos. Viszont mostanában mintha én is többet éreznék íránta, folyton írunk egymásnak, megkérdezzük milyenvolt a másik napja, órákig tudunk beszélgetni, ő nagyon kedves és folyton kérdezgeti, hogy vagyok, ha beteg vagyok ötleteket sorol fel, hogy hogy lehetnék jobban. Olyan kedves, én meg alig várom, hogy írjon, ha nem ír én írok, kérdezem, hogy van, mit csinált ma, jól van, hiányolom. Még sosem voltam szerelmes. Ez szerelem lenne?

Bocsi, hogy ilyen hosszu lett és azért ha zagyváltam. Bocsi a helyesírási hibákért is, telóról írok. Kérlek csak értelmes válaszokat.



2015. febr. 5. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem te már 16 évesen szeretted csak nem voltál tudatába.
2015. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Áhh, dehogy. Esélytelen.
2015. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem igen:D Képzeld el mi lenne ha nem beszélnétek többet. Viszont csak akkor gyere vele össze ha biztosan úgy érzed, mert utána már nem lehet baráti kapcsolat.
2015. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez szerelem.
2015. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én most ősztöl ha minden jól megy egyetemre fogok járni, és félek, hogy mivel ő már most is dolgozik nem lenne ídő a kapcsolatunkra.
2015. febr. 5. 17:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Tavaly tavasszal egy ideig nem beszéltünk mert egy kis görcs akivel nem voltam hajlandó összejönni azt terjesztette a hátam mögött, hogy megd*gott egy házibuliban meg, hogy eladtam a sráctól kapott ajándékomat és abból a pénzből mentem bulizni. Nekem meg a srácról hordott össze mindent. A lényeg, hogy én ezt nem rég megtudtam és a srác is és lerendeztük a kis görcsöt, kibékültünk ás nagyon jól megvagyunk azóta. Kiderült hogy mindkettőnknek hiányzott a másik csak tul makacsak voltunk rákérdezni a másiknál.
2015. febr. 5. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre 3 szó van: Most, vagy soha!!!
2015. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!