Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "undorító" ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "undorító" ha egy nő sört iszik?

Figyelt kérdés
Olyan sok kérdésnél látom, hogy az gusztustalan, igyon bármit csak sört ne. De miért? Ugyanolyan ital mint bármelyik másik.
2015. jan. 30. 16:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen, azért egy jó sörikétől persze kell böfögni. De ha kulturáltan, nem malac módjára teszi, akkor nem tudom mi a baj. Ugyanúgy kell böfögni egy flakon fantától is :D
2015. jan. 30. 16:11
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Néha nem gond, de ha mindennap iszik, az már baj. Nem is a sör probléma, hanem maga az alkohol és az is csak akkor, ha rendszeresen issza. Exbarátnőm minden este benyomott vagy 3-at és még neki állt feljebb, ha megemlítettem neki. Elegem is lett a sörszámolgatásból :D
2015. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

De miért hiszik sokan, hogy a kőbányai és társai A Sör? Ennyi erővel mindenki suttyó aki borozik, mert a bor az a tablettás.

Amúgy nem értem a citromos sör utálatát se :D Az inkább üdítő mint sör, de finom íze van. Bár én inkább holland és cseh söröket iszok, de nyáron jólesik a citromos is.

2015. jan. 30. 16:15
 14/24 A kérdező kommentje:
Van hogy én is minden este benyomok 2-3-at, és? :D Nem hiányzik ha nem, van hogy hónapokig nem iszok. Nem szoktam részeg lenni, de olyan finom :D
2015. jan. 30. 16:16
 15/24 anonim ***** válasza:

Dehogy undorító. Legalább megkóstolná a főztömet.:P


Szeretem, ha egy nő nőiesen tud alkoholizálni.

2015. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem is undorito mokor a csaj fogja a sőrt és issza:/
2015. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, egyáltalán nem undorító látvány.

Bármilyen meglepő is, de nagyon sok nő szereti az ízesített, kis alkoholtartalmú söröket.

2015. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Szerintem nem aZ. Utána meg versenyezünk h ki bűfög nagyobbat :D
2015. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szóval a kérdező lány és benyom naponta 3 sört... Kíváncsi lennék, hogy meg tudnád-e állni, hogy ne igyál.
2015. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan undorító ez a kérdés?

Tibi atya

2015. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!