Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Undorító/furcsa ha egy nő...

Undorító/furcsa ha egy nő sört iszik?

Figyelt kérdés

sokszor hallom ezt, pedig szerintem semmi undorító nincs abban ha egy nő sört iszik...

Ti mit gondoltok erről?


17/f



2012. ápr. 22. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Az undorító,ha egy nő részegre issza magát. Mindegy,hogy mitől rúg be. Ha mértékkel iszik bármit,az nem az.
2012. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi undorító nincs abban, ha egy nő sört iszik. Képzeljünk csak el egy prágai kocsmát vagy egy müncheni Oktober Fest-et nők nélkül!! Milyen lenne? Minden normális sörivő helyen normális nők boldogan isznak sört. A részeg nő viszont tényleg undorító!
2012. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon sokan állítják, de valójában én még egy ilyen embert nem láttam. Ez valami régmúltból itt maradt csökevény, amikor a nők még egyáltalán nem ihattak alkoholt.

Ma viszont ihatnak, nincs ezzel gond. (amíg tudják a mértéket - de valójában egy részeg pasi is ugyanúgy undorító..)

2012. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértünk! A részeg férfi IS undorító!
2012. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Szerintem csak a részeg ember undorító, nemtől függetlenül.
2012. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Mindegy mit iszik, csak virgonc legyen.
2012. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Nálunk a családom nőtagjai isznak csak sört. Muterom és nővérem. De mindig mértékkel, csak az íze miatt (meg van pár pozitív élettani hatása is állítólag), nem azért, hogy a saját hányásukban fetrenghessenek. Én meg kib*szottul utálom.

24F

2012. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, ha matt részeg se nőben se férfiban nem szép látvány. Ha mértékkel az nem undorító! Én csak nagyon ritkán iszok sört s 1pohárral, annyira nem szeretem.. Mást preferálok. 33/N
2012. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

túrórudi válasza :) igazad van! Én is s Párom is felpontoztunk..

Most mér pontoztátok le nem értitek a poént ilyen fásultak vagyok?..!


33/N

2012. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, attól még, hogy a nők többsége a koktélokat, likőröket, vermutokat, és az édes borokat/pezsgőket, szokta fogyasztani, egyáltalán nem undorító, ha egy nő sört iszik, vagy mondjuk valami férfiasabb töményet, mondjuk Whiskyt.
2012. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!