Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Undorító/furcsa ha egy nő...

Undorító/furcsa ha egy nő sört iszik?

Figyelt kérdés

sokszor hallom ezt, pedig szerintem semmi undorító nincs abban ha egy nő sört iszik...

Ti mit gondoltok erről?


17/f



2012. ápr. 22. 09:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
lehet nem szeretik a műmájereket!
2012. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
86%

Szerintem nem undorító, ha egy nő sört iszik! Ezzel az erővel az is undorító lehetne, ha kólát iszik. Amíg mértékkel teszi, addig nem gond. (igaz kedvesem? :D)

A veséknek is jót tesz egyébként, persze mértékkel! Szóval egyáltalán nem undorító.

2012. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
# 12/12;) Jah, igaz Kedvesem♥! Tudom ám, ne mosolyogj!..
2012. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
én speciel kifejezetten szexinek tartom, ha egy lány velem sörözik. félre ne értsetej, kultúrált sörfogyasztó vagyok, nem arra gondolok itt, hogy 8korsóval ledőntünk fejenként. egy-egy korsó finom pilsner vagy szűretlen búza nekem, egy jó üveg gyümölcsös-belga a hölgynek, és meg is van a hangulat.
2012. máj. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mégis miért lenne undorító? A féktelen likőrvedelés az undorító, az jellemzi a "hölgyeményt". Egyetlen kivételt tudok elképzelni: ha az én sörömet issza meg. Na, annak még egyszer sem sikerült örülnöm
2012. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!