Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vallottatok már úgy szerelmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallottatok már úgy szerelmet, h tudtátok nincs értelme?

Figyelt kérdés
Viszonzatlan szerelem esetén voltatok már úgy kétségbeesve, h muszáj volt megszabadulni ettől a tehertől, miközben tudtátok, h veszett fejsze nyele?
2010. febr. 8. 16:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
tehát lesz belőle vmi?
2010. febr. 8. 17:40
 12/20 Beviz Elek ***** válasza:

17:34 vok.


Az esélye megvan, nem szabad feladni :)

2010. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen.Azóta is tartom a fiuval a kapcsolatot és még most sem tudom,hogy ő szeret e...
2010. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
és nem rossz úgy barátkozni vele?
2010. febr. 12. 20:38
 15/20 anonim válasza:
Igen, volt már nem is olyan régen,elmondtam neki és sokkal könnyebb volt utána, a srác nagyon kedves volt igaz azt mondta nem akar kapcsolatot xD de azóta is barátok vagyunk és mindennap beszélünk.. :D
2010. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én kb. 10-szer vallottam neki! 1-2 hétig elvoltunk, azután ismét semmi. És ez igy tovább, míg egyszer meguntam és én ejtettem!!!!
2010. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze:D
2010. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

én is elmondtam neki már és most semmiféle kapcsolat nincs közöttünk. valóban jobb érzés, h a tudtára adtam, ezentúl már nem tudok többet tenni, nála van a labda, de tiszteletben kell tartanom a döntését, mégha nehezemre is esik elfogadni :(

jól tudtam, h nem lesz belőle semmi, akárhogy erőlködök, csak muszáj volt elmondani :(

2010. febr. 13. 12:07
 19/20 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. ugyanebben a cipőben járok. és is elmondtam (na nem, mintha nem tudta volna) Ő is érez, sokat.... De nem lehetünk egymáséi. Sok ok van. én vagyok a szenvedőbb alany. Bár arra a szitura, hogy a szemébe nézve, kettesben azt mondjam: Szeretlek, erre így, ebben a formában nem volt példa. Lehet, hogy azt kéne. vagy inkább elfelejteni már vhogy a p...ba...... :(
2010. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

talán foglalt?

mással nem tudnád megpróbálni?

2010. márc. 24. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!