Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedett veletek az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedett veletek az a fiú, akinek szerelmet vallottatok pl. egy nagyon szoros barátságban, ámde nem akart tőletek semmit? Fiúk válaszát is várom.

Figyelt kérdés

Lányok:

1.) Hogy viszonyult a dologhoz a fiú?

2.) Ha tartjátok még a kontaktust, ugyanannyit, mint előtte?

3.) Lett bármiféle kapcsolat is a dologból?

4.) Ha nem lett semmi, mennyi idő alatt tudtál kiszeretni belőle, és hogyan?

5.) Megbántad, hogy elmondtad neki?

Egyéb hozzáfűznivalókat szívesen fogadok. =)


Fiúk (ha ilyen még nem történt veletek, vegyétek azt, hogy minden kérdés feltételes módban van.)

1.) Nyomaszott titeket a dolog, vagy csak az egótokat növelte?

2.) Romlott a barátságotok? Ha igen, a csaj miatt, vagy te nem akartál hozzá jobban közeledni, nehogy jobban beléd szeressen?

3.) Miért nem jöttél össze a lánnyal? Soha az életben nem éreztél iránta még szexuális vágyat sem?

4.) Jobb lett volna, ha nem tudod meg? Vagy előbb-utóbb úgy is kitudódott/rákérdeztél volna?

Itt is várom a hozzáfűznivalókat. =)


Kort, és nemet írjatok, légyszíves. Köszönöm, sokat segítettetek. ^^


2011. jún. 6. 16:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérem, válaszoljatok! =/
2011. jún. 6. 17:21
 2/9 anonim válasza:

1.Már előre felkészítettem,úgyhogy nem lepődött meg.

2.Egyáltalán nem,egy ideig a szemembe sem mert nézni.Most,hogy már eltelt fél év kicsivel többet beszélünk.

3.Semmi,talán majd nyáron.

4.Nekem több(lesz),mint fél év.

5.Nagyon megbántam,de már nem bírtam tovább.De egy dolognak nagyon örülök,mert így nem fog elfelelejteni;)

Amúgy 14/l vagyok.

2011. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nálam ez egy nagyon bonyolult eset volt! 8 évig szerelmes voltam egy srácba, mindíg is próbáltam vele ezt tudatni, de nem sok sikerrel, aztán írtam neki egy levelet, amiben leírtam neki mindent amit érzek meg gondolok.

1.)eléggé meglepődött, nagyon nem tudott mit szólni a dologhoz, de megigérte, hogy válaszol rá valamit (bár azóta sem esett szó erről)

2.) előtte sem beszéltünk valami sokat, meg utána sem! nem változott semmi, kedves volt velem előtte is, utána is.

3.) semmi....

4.) sosem fogok belőle kiszeretni... tudom, érzem, bár igyekszem elfelejteni, ha csak egy időre is

5.) elmondhatatlanul megbántam, ugyanis kiderült, hogy a mostani barátnőjével már akkor is együtt volt, csak még nem volt nyilvános a kapcsolatuk, és hagyta hogy hülyét csináljak magamból! a levelemre igen vagy nem választ vártam volna, de nem monodtt semmit... de ha tudta hogy van barátnője akkor miért hagyta, hogy szenvedjek a bizonytalanságtól? egyszerűbb lett volna nemet mondani, de nem mondott semmit... nagyon megrázott a dolog mikor megtudtam, hogy feleslegesen alázkodtam meg.

2011. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
előző vagyok: 21/l
2011. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ωнιт válasza:

1.)Nemigazán akart rám nézni és került utána..

2.)Utána elkezdett közeledni felém,de csak akkor amikor hárman voltunk,amikor társasága voltunk akkor rám se nézett.

3.)Több mint fél év után igen.

4.)Már másfél éve szeretem és eleinte úgy tűnt hogy nem lesz belőle semmi,mert közbe más lánnyal is összejött és nem igazán tudtam elfelejteni.

5.)nem.:)

14 vagyok

2011. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Jól viszonyult a dologhoz.. viszonzott a dolog.

2. tartjuk, sőt még talán jobban is mint előtte.

3. lesz, a nyáron a szóbelijeim után/távolság miatt/...

4. sokáig próbáltam kiszeretni belőle, nem akartam elrontani ezzel a barátságunkat, bevallottam, és nagyon örülök ,hogy ő is többet akar...

5. nem, nem bántam meg, akkor se bánnám,ha nem szeretne úgy :)

18/L

2011. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, mégis az első részre válaszolnék, mert velem is megtörtént ez, csak fordítva. :)


1: A lány úgy viszonyult, ahogy kell: azt mondta, mivel osztálytársak vagyunk, nem lehet köztünk semmi, és amúgy sem lenne jó a barátságot elrontani. Azóta szóba se került. :D

2: Nem, nem ugyanannyit. Azóta a legjobb barátok lettünk. (komolyan... :D)

3: Nem, nem lett, bár most azt érzem, hogy már én jövök be neki.

4: Több hónap volt, talán 5-6 hónap. Magamban eldöntöttem, erős srác vagyok, és elterveztem, hogy elfelejtem - többé-kevésbé így is történt.

Mert ugye teljesen semleges érzelmileg nem lehet valaki, akit azelőtt szerettél.

5: A legkevésbé sem. :)


Te is hasonló cipőben jársz? :/


17/F

2011. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.) Azt mondta, hogy ő nem tudja viszonozni, mert nem érez így irántam, de szeretné ha barátok maradnánk.

2.) Eleinte kb ugyanúgy tartottuk a kapcsolatot, de aztán összejött az egyik legjobb barátnőmmel, aki vele kapcsolatban legalább másfél éve bíztatott, és az egészet eltitkolták egy teljes hónapig előlem, mondván, hogy ne okozzanak fájdalmat. Hát jobban fájt az, hogy nem bíztak meg bennem, és megszakítottam mindkettőjükkel a kapcsolatot. Amúgy előtte se volt nagyon jó tartani a kapcsolatot a sráccal, mert irtóra fájt, és szar volt, hogy ott van az orrom előtt, de elérhetetlen, nem vagyok elég jó neki.

3.) Nem. Alig beszéltem vele azóta. Egyébként azzal a csajjal szakított, aztán összejött egy másikkal, aztán meg az első húgával, ennyit tudok. Mostanra viszont úgy megváltozott már, hogy nem is tudnék semmit érezni iránta.

4.) Kellett egy év, vagy jó másfél. Nagyon rossz volt, nagyon depis voltam, de úgy ment, hogy nem beszéltem vele többet, nem láttam többet. Meg sokat is változott, nem ugyanaz az ember akit én szerettem. Jobban jártam amúgy, hogy nem lett semmi.

5.) Igen, mert a visszautasítás teljesen mellbevert és letaglózott. Évekig nullán volt az önbizalmam, és úgy éreztem nem érek annyit, hogy nő legyek egyálalán, senkinek se kellek az égvilágon, stb.

Plusz ugye tönkrement a barátságunk. Egy 2 éves jó barátság.

2011. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bocsi, lemaradt, hogy 20/l

Amúgy az eset akkor történt amikor 17 voltam, 15 évesen ismertem meg.

2011. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!