Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha szeretem a pokémont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha szeretem a pokémont?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.
2015. jan. 25. 02:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Baj ha szeretem a pluss allatokat es a meseket is nezni?


En is 22 eves vagyok.


Ne legyel mar buta.

Egyebkent az a lenyeg, hogy te mit szeretsz, ne masok velemenyere adj.

2015. jan. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Baj ha szeretem a plussoket es a meseket nezni?


Ne legyel mar buta.

Egybekent senkinek semmi koze hozza, hogy mit szeretsz, ha szereted, lenyeg, hogy te szeresd, ne masok velemenyere adj.


Ennyi.

2015. jan. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Azert ennyiszer nem kellett volna elkuldeni. xD


Amugy nem bajjjjjjjjjjjjjjjjjjj.

2015. jan. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 bandi6891 ***** válasza:

Kicsit gyerekes,viszont több mondanivaló van benne mint sok más modernebb technikájú rajzfilmben,manapság minden a szexualitás felé tolódott meg hogy az értékek helyett az ostobaságot,a teljes célnélküliséget mutatják a filmekben.Támogatom a régi alkotások nézegetését.


Én kb egy éve néztem újra A Sailor moon-t.Egy hónapja néztem 6-8 részt a pokemon-ból de az viszont már nem kötött le,nem is erőltetem.

2015. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Soha nem ertettem a pokemon rajongokat. Az en kepzeletemet soha nem ragadta meg... Sot ertelmetlen. :D
2015. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én is azon nőttem fel, szerintem nincs vele gond. Mai szemmel már kicsit gyerekes, de elkezdtem nemrég újranézni. :D
2015. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nagyon sokan ssztarvorsz rajongok
2015. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Attól függ: Bulbasaur, Squirtle vagy Charmander?
2015. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Charmander. Mindig a tűz kezdőt választom, kivéve ha ronda, mint Tepig például, olyankor a víz típusút nyomom.

Én még mindig nézem, most az x y sorozat megy, ez megint tetszik, elég jó. Amúgy csak az Unova és Kanto sorozat tetszett igazán. De hát a Rakéta csapat miatt néztem mindig is, nem a "főhős" miatt.

És még mindig játszom a játékokkal, és gyűjtöm a kártyákat és figurákat.

21/l

2015. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ááá ez a magányos szüzek klubbja itt?
2015. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!