Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta szeretem, felse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta szeretem, felse figyel rám, megaláz, de így is szeretem. MIt tegyek?

Figyelt kérdés

Már érdeklődtem gyk-n hogy mit tegyek röviden ennyiről lenne szó: totál oda vagyok az iskola legmenőbb srácáért, elhordott mindennek ok nélkül mégis szeretem,kacsingat és mosolyog közbe azt mondja hogy barátnője van. Lassan 2 éve odavagyok érte, és többször is beszélgettünk,mindig kedves és aranyos volt. Totál odavagyok érte de tudom hogy nem szabadna. Többször is próbáltam más fiúkkal beszélgettni hátha elfelejtem de semmi. Mit csináljak? Hagyjam a fenébe vagy ááááááááh valaki segítsen kikészülök!!

16/L


2015. jan. 24. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, hagyd a fenébe.

Teszed a széket az alá aki a legkevésbé értékel.. tipikus.

2015. jan. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyjad. Játszik veled mint macska az egérrel és -ha egyáltalán eszébe jutsz- kiröhög a hátad mögött. Kedves és aranyos? Fogadok, hogy szinte mindenkivel az. Egyébként is hogy lehet kedves és aranyos az, aki mindennek elhord? Elmondja, hogy barátnője van. Persze, hogy mondja, mivel szórakozik Veled és tudja, hogy ezzel még jobban felpiszkál. Az a fiú akinek van barátnője érdekesebb, mint akinek nincs. Elgondolkodunk rajta, hogy a másik csaj miért szereti, mi az ami jó benne (és rögtön a jót keressük benne és itt a kis ördögöcske befészkeli magát az agyunkba és kész vége), mit tudhat. Ha másik csaj vele van biztos nem egy ismeretlen vadállat akitől félni kéne és biztos az ágyban is jó, különben a másik kirakta volna... stb, stb, stb. Egyszerűen jó a reklámja. 16 éves vagy, úgyhogy még sok száz ilyennel fogsz találkozni úgyhogy egy pillanatig se sajnáld kitörölni a fejedből.

Egy kicsit szedd össze magad, légy vonzó és akkor válogathatsz bőven nem neked kell futni egy ilyen után.

2015. jan. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beteg voltam egész héten és barátnőm meséli hogy érdeklődött hogy mivan velem,mikor megyek újra. Nem vagyok csúnya lány,nincs rossz alakom,hosszú derékig érő göndör haj, és nem vagyok rossz ember. Sokan szerelmesek belém az iskolába és a srác (akibe bele vagyok zúgva) azt mondja hogy azért mert nagy a "p*csám" (ahogy ő mondaná) és szét teszem a lábaim. 16 éves vagyok és szűz,egyszer csókoloztam, nem öltözködök kíhivoan csak csinosan, mégis lek*rvázz. Miért van ez? A barátai azt mondják hogy többször is beszélt rólam,elég szépeket. Unokatesója aki a barátnőm,azt mondja hogy amikor új iskolát kezdtem totál odavolt értem,és azért nem közeledik már felém mert hogy amikor ő közeledett én nem. Semmi jele nem volt annak hogy ő odavan értem.. Nem vágtam,hogy mivan. Most meg.. Kikészülök.
2015. jan. 25. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire vak vagy nem is lehet rajtad segíteni. Majd jól kihasznál azt jössz vissza ide h minden pasi milyen szemét.. Tipikus. Minden nő ezt csinálja. Nem véletlen alakulnak ki az ilyen srácokból az olyan bunkók h iszonyat.
2015. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhaaaaaaaaaaa! Barátnőm jobba van ezzel a sráccal és mondta hogy kérdezgetett rólam. Egész nap próbáltam úgy tenni mintha lese szartam volna hogy mivan vele, és ma eljött arra amerre én,meg oda állt elém, aztán hallottam hogy a haverjátől kérdezi hogy "Mivan vele? Baszuss miért nem törödik velem?" Kiváncsi leszek miket talál ki..:D amúgy tökre bejön ez a "Szard le,én majd érdeklődik írántad" szöveg.. Remélem sikerül elfelednem. Köszönöm mindenkinek:) hatalmas puszi mindenkinek:D
2015. jan. 26. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!