Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket tennél meg, ha holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Miket tennél meg, ha holnap lenne az utolsó napod?

Figyelt kérdés
Amiket amúgy nem mernél/akarnál,vagy csak mert még szeretnéd.
2015. jan. 24. 00:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Max akkor,ha rájuk hagyok valamit.

Ha nem,akkor nem tudják miért hozzájuk kötni.

Meg amúgyse nagyon van.


Én amúgy csak megkérdezném a mosolygós lányt a tescoban,hogy ezek jelek,vagy csak beképzelem.

Meg lelövetném magam sokkoló pisztollyal,amit régóta ki akarok próbálni,de én se tudom miért :D

2015. jan. 24. 00:45
 12/20 anonim ***** válasza:
ejtoernyozes,felvennek annyi penz hogy kitudjak menni az űrbe. (ez ilyen elérhetetlen vágy szamomra csupan :( )
2015. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A családommal lennék. Esetleg írnék búcsúleveleket azoknak a személyeknek akik fontosak voltak neked, és sose feledem őket, szerintem búcsúzkodnék mindenkitől, semmi extra amúgy, bár olvastam itt bűncselekményt, bankrablást, nem rossz ötlet, de kevés lenne rá 1 nap, h tutira megtervezzek mindent, h a családomat a halálom után ne érje semmi:D
2015. jan. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nekem*
2015. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Elmondanám mindenkinek, akinek csak lehet. Igaz senki sem hinne nekem.

Ha tudnám, hogy mikor és hogyan fog történni, megpróbálnék direkt olyan dolgokat tenni, amik megakadályozhatják azt. (pl.: kamion ütne el --> nem mozdulnék ki; szívroham ölne meg --> begyógyszerezném magam és kórházba mennék, ott figyelnek rám stb.)

Ha nem tudnám, akkor írnék egy bejegyzést facebookon, hogy tudom előre, hogy meg fogok halni, leülök egy szobába, beállítanám a kamerát és felvenném az egészet. Hátha valami okos mókus utólag rájön valamire. Vagy csak hogy szimplán kiderüljön, hogy vannak ilyen term.feletti dolgok.

2015. jan. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Semmit. Megnyugodnék, hogy a szenvedéseim véget érnek hamarosan!
2015. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Armageddont
2015. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Semmit, ugyanolyan nap lenne, mint a többi.
2015. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

-Először is jól megtömném a zsebem az OTP támogatásával (kirabolnám a g*cibe).

-Vennék belőle egy Audi RS6-ot, mert egyszerűen nem akarok úgy meghalni hogy ne tudjam milyen egy ilyen kocsit vezetni.

-Lévén hogy nekem úgy is mindegy, kifizetném a szüleim hitelét, hogy befejezzék végre a törlesztést.

-A Maradék pénzemet a páromnak adnám, hogy fel tudja építeni a jövőjét.

-Ezen felül minél több időt próbálnék tölteni a szerelmemmel, családdal, barátokkal.

2015. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
felhívnék mindenkit akit szeretek a közeliekkel találkoznék is elbúcsúznék stb. aztán a barátommal tölteném a hátralévő időt.
2015. febr. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!