Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki gazdag akar lenni? Ha igen, mivel és hogy szeretnéd megvalósítani?

Figyelt kérdés
Nem számít, hogy fi/férfi, vagy lány/nő. Plusz kérlek, maradjunk a realitás talaján, amit még el tudsz képzelni magadnak.
2015. jan. 22. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szobafestő vállalkozást szeretnék de ehhez még sok év kell. Most még sehol se tartok, nincs ismeretségem, de talán 10 év múlva látok majd esélyét.
2015. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Visszaviszem a kupakokat és a göngyöleget, hátha kapok egy új Nike cipőt.
2015. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Színész akarok lenni :D gondolom ez sok pénzt hoz... De most komolyan akarok egy kávézót nyitni és el szeretném készíteni a saját mangámat...
2015. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyelőre haladok az alapképzésemmel, amit csak szüleim megnyugtatására végzek el. Egyébként eközben autodidakta módon tanulom a 3dgrafikát, amivel elég jól haladok, szakmában vezető grafikus cég már felkeresett, jelentkeznem sem kellett nekik - de egyelőre visszautasítottam, először befejezem az egyetemet. Aztán ha itthon van esélyem, gondolom külföldön is. Gyanítom két év múlva elmegyek külföldre pár évre, ott jól megfizetik ezt a szakmát. A pénzt félreteszem, aztán egy idő után hazajövök és vagy állatokkal fogok foglalkozni, vagy kocsmát nyitok. Amolyan kreatív kocsmát, több kisebb helyiséggel. Lesz egy, amiben havonta változtatom a "díszletet" mindenféle művész stílusában(művészetin tanulok jelenleg). Lesz egy olyan, ami csupa régiségekkel lesz megoldva. Lesz egy letisztult,modern. Lesz egy régiautós is. Meg mindenféle. Majd megoldom kreatívan, egy korábbi barátnőmmel már kiterveltünk mindent.

Vagyok elég kreatív, jó eséllyel menne az üzlet. Ha nem és bebukom, akkor még mindig mehetek 3dgrafikusnak.:)

Na, valami ilyesmi. Nagyot nem birok szakítani, de ha bejön a dolog, akkor lehet, hogy egyszer tök fölöslegesen két autóm is lesz.:)

Egyébként mindig szerettem volna maffiózó, strici vagy pilóta lenni. Az elsőhöz elég manipulatív is vagyok, eddig szinte mindent elértem, amit akartam. Bár beismerem, túl nagy vágyaim nem voltak.


Egyébként nem vagyok anyagias, ez csupán egy terv. De az is közel áll hozzám, hogy tartsak pár állatot, fát, zöldséget és önfenntartóan sz..rjak a körülöttem egyre inkább terjeszkedő patkánytanyára.:)


Bocs, ha hosszú voltam, ezt így kedvem volt leírni.


22f

2015. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én a lottót fogom megnyerni.

Ha megnyertem jelzem.. :)

2015. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát nekem minden ötletem ami van nem hoz sok pénzt. És inkább csak az én örömömet szolgálja.

Akartam írni egy könyvet... már évek óta gyűlik hozzá az anyag.

Akartam egy mangát rajzolni.

Szeretném ha sikeresebb lenne a hobbim.


Ezekkel csak lelkiekben gazdagodhat az ember. :)

2015. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!