Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki gazdag akar lenni? Ha igen, mivel és hogy szeretnéd megvalósítani?

Figyelt kérdés
Nem számít, hogy fi/férfi, vagy lány/nő. Plusz kérlek, maradjunk a realitás talaján, amit még el tudsz képzelni magadnak.
2015. jan. 22. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Arra gondoltam jelentkezek közmunkára :O szerintetek? :O
2015. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pénzre váltom a GYK-n szerzett pontjaimat.
2015. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elkezdek online szerencsejátékozni.
2015. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
tanulás, munka és egy kis szerencse.
2015. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Tanulás meg munka pfff ne nevettess :D
2015. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én már régóta terveztem töbedmagammal egy olyan építmény megvalósítását, ahová ha bemész egy bár fogad, mindenütt facebook-automatákkal, a felső részen disco, az alagsorban keraültetvény... ..ha kimész a hátsó udvarba és balra fordulsz ott egy örömnegyed, ami be volna kamerázva és online webkamera is futna a neten, arról mi történik éppen... ...ha a hátsó udvarban jobbra fordulsz ott pedig egy sírköves vállalkozás lenne! :-)
2015. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Kamatoztatom az értelmességemet, megszerzem a doktorim és kimegyek külföldre.

20/N

2015. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én kiberbűnöző szeretnék lenni. :)
2015. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igazmondó, én vegyészként beférek még a vállalkozásba, hogy néhány szintetikus (persze normális minőségű) tudatmódosító szerrel emeljem a hely színvonalát? :D :D
2015. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nagyban gondolkodom. Az embereknek mindig gondot okozott a holttest eltüntetése. A rendőrség megtalálja, bomlik, büdös.

De van megoldás! Megoldás? Mégis micsoda?

B. Malacfarm! Az éhes malacka odatopog és megeszi a testet.

Nincs több macera! Nincs több sír ásás! Nincs többé aggódás hogy az asszony megtalálja a tv mögött!

B. Malacfarm! Egy disznóval kevesebb és egy malac jól lakik.

(figyelem a fog és haj eltávolítást önöknek kell elvégezni különben cégünk vádat emel állatkínzásért.)

2015. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!