Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha túl érzelmes vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl érzelmes vagyok akkor sosem lesz komoly barátnőm?

Figyelt kérdés
28F

2015. jan. 21. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Micsoda próbálkozás!
2015. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:D Nem tudom. Akivel megtehetik, ha kifogsz egy ri#ancot ugyis atbasz. Ha.meg bunko vahy vele akkor nel erzi h atbaszhat.
2015. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne legyek annyira szentimentális, érzelmes, hogy nagyon beleéljem magam a dolgokba?
2015. jan. 21. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Most akkor ezt úgy kell érteni hogy könnyen elérzékenyülsz vagy akkor hogy így beleéled magad mindenbe, a kettő nem feltétlen ugyanaz, a nagyon érzelmes az lehet az aki könnyen elsírja magát stb.. bár igaz az talán inkább nagyon érzékeny mint sem érzelmes..


hát őszintén szólva kétlem hogy ezen múlnának az esélyeid, szerinted érzelmes lány nincs? Persze ettől még nem biztos hogy lesz párod, de mondom,, nem ezen fog múlni.


Amúgy ja, ha sikerül egy jó társaságot, bulit kifognod simán lehet hogy össze tudsz jönni valami ribivel... tán meglepő lehet, de velem is volt olyan, hogy voltam egy buliban, és hát [feltételezem full részeg, bár nekem annyira nem tűnt annak, de mások szerint meg mondjuk igen] oda jött X csaj, elhívott táncolni aztán kb jó hogy nem rámászott, szóval na elég kifejező volt mit akar.


Pedig nem voltam semmi extra, csak jól beállítottam a hajam, meg normális, jó ruha azt ennyi. Neked is simán összejöhet,,, ja bár mondjuk a kérdés komoly barátnő volt, hát mind1,, igazából csak tovább kell vinned a storyt.

2015. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Most akkor ezt úgy kell érteni hogy könnyen elérzékenyülsz vagy akkor hogy így beleéled magad mindenbe, "


Igen könnyen beleélem magam, már 2-3 találkozás után úgy érzem, hogy ez most jó lesz, már érzek valamit a lány iránt és mégsem jön össze. Ez lehet a túl nagy beleélés miatt?

2015. jan. 21. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

hát ööö kétlem, ha csak ez nem abban nyilvánul meg, hogy máris szerelmet vallasz neki meg egész nap sms-eket küldesz... DE igazából még az se lenne olyan extreme, ami azt illeti ilyen esetek valószínűleg vannak is, valószínűleg pont ebben a pillanatban is smst ír valaki a másiknak akivel még csak 1 randija volt.


Szóval nem kérdező, nem ezen múlik. Akármi más, de csak kizárólagosan ez tuti nem

2015. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!