Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen fajta férfinél lehetséges még?

Figyelt kérdés

Akivel randizgatok elmondta, hogy sokszor megcsalta a párjst, mert a csaj is őt ès már nem tiszteli emiatt.

Annyit modott, ha bízni lehet bennem, èn is bízhatok benne.


Elhihetem? :(


2015. jan. 16. 02:48
 1/7 anonim válasza:
tátva vlt legalább a szád amikor etetett ezzel a bizalom szöveggel? ne legyél már ennyire h ülye nő, mert felpofozlak. :)
2015. jan. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

exem engem is megcsalt, utána én is megcsaltam őt többször is. aztán szétmentünk én kezdeményezésem árán, mert ez a hűség kombó felé egy nagy nulla volt.


most viszont van egy szép barátnőm 3 éve, és sose gondoltam más nőre :) ha megcsalna tuti gondolnék :D

2015. jan. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszi! :)
2015. jan. 16. 02:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy bízhatsz egy olyan emberben, aki nem képes megbeszélni a dolgokat a kapcsolatában őszintén, és adott esetben nem képes lezárni azt. Ehelyett több embert is belekever kb. hazugságokba, és nem épp előnyös helyzetekbe hoz.


De esetleg ha összejössz vele, és nagy kegyesen szakít majd a jelenlegi barátnőjével, majd lehet melletted is tartani fog pár másikat talonban, hátha történik valami. Esetleg majd beadja pár másik okoska lyánykának, hogy a barátnője megcsalja, ezért ő is így nyomatja a dolgokat, hiszen ő egy véleménnyel teli határozott férfi, és ahelyett, hogy elküldené a pi-csába a barátnőjét, ahelyett inkább játszadozik.


Amúgy tényleg bízhatsz egy olyan férfiben, aki már a jelen pillanatban is tele van hazugsággal.

Amúgy ha nem esett le, akkor leírom így is: Lehet a barátnője nem is csalta meg, csak sajnálatot vár tőled, + felmentést a tettére, és könnyebb utat a bugyid felé.

És mi a magyarázata arra, hogy ha ilyen a kapcsolata, akkor nem vet neki véget?


1. Önsorsrontó?

2. Kapcsolatfüggő?

3. Barátnőjéé a vagyona, és nála is lakik?

4. Ő egy hős, és nem akar bántani egy ártatlan lányt, aki többször megcsalta őt?

5. Na jó, azért ennyire időm... :)

2015. jan. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

miért nem mentek szét?

minek áztatja a régi nőjét, ennyire régóta ismered?


biztos van olyan, hogy valaki az egyik nőjét megcsalja, a másikat nem. de ez a te helyzetedre nézve nem mutat semmit.

2015. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

ez a "...mer' őis engem..." nem kicsit gyerekes. Nem tudom mennyire tudnék előnyben részesíteni egy olyan fickót, aki egy megoldandó/feldolgozandó problémához nem felnőtt ffiként, hanem egy óvodás gyerek szintjén közelít.

Azt meg már végképp meg se említem, h én spec gyűlölöm a játszmázgatást, s ez nem kicsit az.

Ha megcsaltak és nem bírom feldolgozni, akkor kilépek a kapcsolatból, nem pedig visszaadom.

2015. jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:

NEM

25/F

2015. jan. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!