Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok küldenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok küldenétek olyan képeket srácokról akik nektek bejönnek? Lehet az sportoló is. Itt most az a kérdés, hogy a nagytöbbségnek mi az ideálja, mert rengeteg srác önértékelési zavarokkal küzd.

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg? Láttál mostanában olyat aki nem swag, yolo és a mostani "divat homik"
2015. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ha önértékelési zavarokkal küzdesz, rosszul tetted fel a kérdést. Most linkeljek be híres emberekről fotót, amelyek sminkkel (igen, férfiakat is festik), fodrásszal, retusálva, előnyös megvilágításban, profi fotóssal készültek? Hát, nem ettől fog feljavulni az önértékelésed.

Mellesleg, ha már kérdezed, Leonardo DiCaprio. És a párom nagyon hasonlít rá. Most jobb lett neked ettől?

2015. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oké lehet túloztam, de nem az ilyen homikról beszélek. :D
2015. jan. 9. 19:39
 4/10 A kérdező kommentje:
csak az érdekel mire masztiztok
2015. jan. 9. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Heath Ledger *-* ( Igaz, már meghalt, de akkor is :D )Vagy Jonathan Cake^^
2015. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a titanicon ismerkedtetek meg? XD a hajó orrészében "repültetek" is? :D atyaég XD
2015. jan. 9. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, internetes társkeresőn ismertem meg.
2015. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon romantikus
2015. jan. 9. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:

SUGIZO. Életem férfija. :) De a Quimby énekese is bejön.


De a te stílusod nem igazán. Érezhető, hogy egy provokáló kisfiú vagy még. Nem baj, majd felnősz.

2015. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!