Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy fiú aki imádja az...

Van egy fiú aki imádja az anyukáját, és kedves dolgokat posztol facebookra, de közben egy irtó dögös sportoló, lehet attól még hogy ez a srác falja a nőket?

Figyelt kérdés
mármint azzal hogy átveri vagy szexre használja
2014. máj. 26. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden lehet, de szexre használni (az erőszakot kivéve) csak azt lehet aki hagyja magát, úgy értem, hogy akinek szexre kell egy nő az pl. nem fog hónapokig randizgatni, hanem rögtön a tárgyra tér, ebből észre lehet venni, hogy csak szexet akar.
2014. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2014. máj. 26. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, én is ismertem ilyet. Ennek semmi köze ahhoz, hogy szereti az anyukáját.
2014. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ő túlzottan teszi 20 éves és olyanokat képeket posztol amin az anyukáját puszilgatja, már nem mintha baj lenne
2014. máj. 26. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy falja a nőket, de az biztos, hogy valójában nagy gáz van vele. A farka nem a gatyájában van, hanem anyuka markában - értsd jól és természetesen nem szó szerint.


Irtó dögös lehet, de sem nem férfi, sem nem felnőtt; apának nem való, sem hosszútávú és tartós kapcsolatra. Ő Anyuci Édes Szépkisfia.


Kerüld el, ha jót akarsz!

2014. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gent1111 válasza:

A legegyszerűbb, ha szépen kipróbálod... Kezdj ki vele. Ki fog derülni, hogy merre hány óra... Minden más ebben a témakörben merő találgatás...


ps: Csak mert egy pasi szereti az édesanyját, még lehet remek ember épp úgy, mint baltás gyilkos!

2014. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) és értem...
2014. máj. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!